O MOCy KOBIET

Masz bloga, marzysz o firmie? Chcesz wznieść biznes na wyższy pułap? Szukasz motywacji? Współpracujmy! Moc Kobiet to:

  • rozwój osobisty
  • wsparcie dla pomysłów
  • biznesów
  • autorów książek
  • blogowania
  • marketingu online
  • życia z pasją!

Niech nikt nie mówi nam, że nie ma wśród ludzi solidarności!

moc kobiet networkingMoc Kobiet to społeczność przedsiębiorczych – głównie kobiet, które albo dopiero szykują się do zmian, bo chcą osiągnąć niezależność lub już ją osiągnęły i mogą uczyć inne kobiety, jak dojść do obranego celu. Dla tych, które potrzebują wsparcia i dla tych, które szukają współpracy w biznesie.

Z potrzeby serca…

Tak, z potrzeby serca w kwietniu 2016 roku powstał projekt Moc Kobiet. Utworzyłam na Facebooku społeczność, zrzeszającą przedsiębiorcze kobiety, które dopiero startują lub mają już swoje biznesy i chcą z nimi wejść na wyższy poziom. (Jeśli czujesz się częścią tej społeczności, polub stronę MK na FB 😀 – dzięki!).

Do lektury o bieżącej sytuacji zapraszam tutaj => KLIKAJ – bowiem MOC KOBIET rośnie w siłę! 😀 Musisz to zobaczyć! moc kobiet sylwia chrabałowska

  • Moc Kobiet jest tubą promującą nasze działania, dlatego powstała specjalna podstrona dedykowana promocji naszych biznesów. Moc Kobiet jest także miejscem, w którym nie zatraca się wartości, prawd życiowych. Tu odnajduje się zarówno motywację do działania, jak i łagodność oraz spokój.
  • Z kolei nowe kontakty, burze mózgów, konsultacje biznesowe nawet przez telefon są początkiem dla barterów i innych form współpracy B2B.
  • Nawiązane tu relacje popychają do działania na nowych obszarach, sprawiają, że kobiety będące częścią tej społeczności widzą, że ich marzenia o sięganiu wyżej i dalej mają szansę na realizację. I o to chodzi!

Droga mojemu sercu Czytelniczko, jeśli czytając ten opis, przez sekundę pomyślałaś, że to może dla Ciebie, zapraszam do współpracy :D. Moc Kobiet powstała z myślą właśnie o Tobie!

KLIKNIJ w obrazek, by dołączyć do grupy na FB

Więcej o mnie możesz przeczytać tutaj => http://mockobiet.eu/o-mnie

PS. Przy okazji zapraszam Cię na NEWSLETTER „Moc Kobiet”, który wysyłam osobiście, aby nie stracić z Tobą kontaktu 🙂

Uzupełnij teraz dwa poniższe pola w formularzu i kliknij “Wyślij”. Wejdź później na swoją skrzynkę mailową => odnajdź w niej mój mail => przeciągnij go do katalogu „odebrane” lub najlepiej dodaj mnie od razu do kontaktów => potwierdź swoją zgodę, by znaleźć się na tej liście i czerpać z niej korzyści. Zapraszam 😀

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz