O mnie

Tworząc społeczność, zdecydowałam się w pierwszej kolejności odpowiedzieć na potrzeby kobiet, które gromadzi. Dlatego znajdujesz tu przede wszystkim artykuły poświęcone biznesom oraz motywacji i organizacji. Świetnie się w nich odnajduję, bowiem moje mocne strony to zarządzanie, planowanie strategiczne, marketing, skuteczna komunikacja i budowanie zespołów.

Od dwóch dekad jestem na rynku wydawniczym i w mediach. Pracowałam dla wielu wydawnictw – zarówno przy czasopismach, jak i książkach. Prowadziłam serwis internetowy. Obecnie pracuję jako wydawca medyczny w najstarszym w Polsce wydawnictwie naukowym.

Kącik dla Autora

Z biegiem czasu wiele osób zaczęło zadawać mi pytanie, jak napisać książkę. Stworzyłam zatem latem 2017 r. nową kategorię postów na MK, gdzie odpowiadałam również i na te potrzeby, publikując porady dotyczące pisania i publikowania. Teraz te tematy odnajdziesz na stronie SylwiaChrabalowska.pl.

Jeśli całkiem na poważnie zastanawiasz się, jak napisać i wydać książkę, mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Koniecznie czytaj dalej. 🙂

Książki są produktem, który choć powstaje z pasji i jest nośnikiem cennej wiedzy, to pozwala również umacniać nazwisko autora w środowisku czy rozbudowywać biznesy. Zastanów się nad tym, czy dziś nie przyszedł czas na Ciebie?

Myślisz na przykład Jak napisać książkę?

Jesteś zainteresowany napisaniem książki? Zobaczeniem swojego nazwiska na okładce?

Zastanawiasz się:

  • jak przejść ten proces,
  • jak wytrwać,
  • o czym pamiętać już od początku, by dokończyć projekt i wydać książkę?

Jeśli tak, wypełnij proszę ankietę, w której pytam o Twoje potrzeby i zostaw mi w niej swój e-mail, bym mogła powiadomić Cię o propozycji pomocy, jaką przygotuję po zebraniu wyników ankiety. Gwarantuję Ci pierwszeństwo! 🙂

Dziękuję 🙂

Chcesz poznać mnie prywatnie?

Nie będę Cię dalej zanudzała szczegółami z CV. Powiem Ci, czego o mnie nie wiesz. Mam trzy córki i od ponad 20 lat jestem z tym samym mężczyzną.

dzieci 1

Parę lat temu do domu przygarnęliśmy bezpańską sunię, która jest niezastąpionym obrońcą dzieci przed gilgotkami. To chyba jedyny powód, dlaczego ich nie zjadłam, kiedy były małe… Zawsze zaczynała głośno szczekać, kiedy tylko próbowałam się do tego zabrać. 😀

Dbam o poczucie szczęścia w życiu, dlatego nie skupiam się na błahostkach, szybko zapominam, co złe. Jestem zwolenniczką przekraczania ścian milczenia i szybkiego wybaczania wzajemnych niedociągnięć w imię wyższych wartości. Cenię życie, miłość, przyjaźń i wierność.

Źle się czuję, kiedy tracę autonomię. Jestem wolnym duchem, który zawsze miał wpływ na to, co robi, kiedy, gdzie i z kim. Do pracy podchodzę zadaniowo. Jeśli pracuję w dużej grupie, zawsze liczy się wspólna gra zespołu do jednej bramki.

 Myśli stwarzają nasze jutro

Jestem przekonana, że to myśli, stwarzają naszą przyszłość. Dlatego motywuję innych, by chcieli brać sprawy w swoje ręce.

Moją misją jest sprawienie, by ludzie uwierzyli, że mają moc sprostać wyzwaniom, które stawia przed nimi życie i że są w stanie realizować własne marzenia, godząc obowiązki rodzinne z zawodowymi. Pragnę, by każdy był szczęśliwy, bez względu, jaką drogę wybiera!

Niedawno napisałam nowy artykuł w kategorii Private Zone i jeśli chcesz poznać mnie bliżej, to jest to lektura obowiązkowa. 🙂

O moich wyzwaniach w życiu zawodowym i prywatnym, o moich pasjach i zupełnie przy okazji o tym, po co ludzie organizują wyzwania na Facebooku, przeczytasz tutaj – kliknij poniżej! A jeśli chcesz się ze mną skontaktować, zapraszam do kliknięcia TUTAJBardzo Ci dziękuję, że czytasz aż do tego miejsca. 💗

Życie jest wymagające, a wyzwanie na Facebooku już czeka od rana?

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz