Książka ma MOC! – Spotkanie warsztatowe o książce

Venue

Dwa Jelonki

ul. Powstańców Śląskich 44

Warszawa, Polska, 01-381

Zapraszam Cię na spotkanie warsztatowe o książce dla ekspertów, blogerów i młodych pisarzy. Słowem – dla przyszłych autorów.

Wydarzenie jest dla każdego, kto choć przez chwilę pomyślał, że chciałby napisać i wydać książkę. Wszystko jedno – w bliższej czy dalszej przyszłości!

[wydarzenie już się odbyło]

Poniżej podaję listę kolejnych spotkań w ramach Moc Kobiet na Żywo:

# Marzec (2018): 10.03

Sobota, godz. 10:00-16:00 – świętujemy Dzień Kobiet! Szczegóły później 😀

# Kwiecień (2018): 20.04

Piątek, godz. 18:00-21:00 – szczegóły później 😀


Pozwól, że teraz przybliżę Ci ideę naszych spotkań.

 Nie nastawiaj się proszę na czas, w którym musisz być jakaś. Wysilać się i prezentować, coś odgrywać i spełniać oczekiwania. To jest nasz czas – Twój, mój, jej, a może i jego (na naszej grupie wsparcia panowie stanowią bowiem ~7%) – na spotkanie, gdzie każdy sam robi sobie herbatę/kawę i może usiąść, stanąć nawet z boku, popatrzeć w okno czy z kimś pogadać.

Udało się zorganizować miejsce na spotkania stacjonarne i cieszy mnie to niesamowicie, bo grupa wsparcia na FB nie zastąpi kontaktu twarzą w twarz.

Co do rytmu samego spotkania

Po mniej więcej luźnej, relaksującej godzinie (rozmowach w parach, grupkach, podgrupkach, po rozmowie w kole jak przy ognisku) realizujemy temat zgłoszony na dany miesiąc. Jednakże jeśli nie masz chęci, możesz wyjść, możesz usiąść w drugim końcu sali, by nam nie przeszkadzać i czuć się nadal swobodnie.

Nie będziemy nikogo nawoływać, by siadał z nami na warsztaty, czy komuś przeszkadzać w rozmowach, które przez pierwszą godzinę nawiązał, ale apeluję również o uszanowanie osoby, która przygotowała temat na dane spotkanie. Fakt, że robi to pro bono, nie znaczy, że nic jej to nie kosztowało.

Proszę również o uszanowanie naszego czasu, ponieważ Dwa Jelonki musimy sprzątnąć – wspólnie – i opuścić do godziny 21:00.
Bardzo zależy mi, abyśmy docenili to, co się udało wypracować i pielęgnowali wspólnie to, co może wzrastać. Cieszę się na nowe znajomości, na pogłębione relacje i przyjaźnie, które mają szanse się zrodzić.

Łączy nas wiele. Mamy podobne cele, podobnie myślimy i zmagamy się z podobnymi wyzwaniami. Ciągnie swój do swego, zatem bardzo się cieszę, że się niebawem spotkamy. Mocarne bowiem to mądre babki! 

Serdeczności 

Silva ~ niekiedy mocarny Anioł 

PS. Nową stronę, która dopiero powstaje, dla zainteresowanych pisaniem i książkami znajdziesz pod linkiem: http://SylwiaChrabalowska.pl/

Zapraszam, bo znajdziesz tam interesujące artykuły!