spotkania moc kobiet na żywo

Moc Kobiet na żywo! Rozmowy, warsztaty, ludzie! :)

Venue

Dwa Jelonki

Powstańców Śląskich 44

Warszawa, Polska, 01-381

Miejsca spotkań: Dwa Jelonki, ul. Powstańców Śląskich 44 w Warszawie

PS. Poczęstunek składkowy, czyli co kto przyniesie, tym się będziemy częstować. Spotkanie jest otwarte i organizujemy je pro bono.

Kolejne spotkania odbywają się mniej więcej co miesiąc.

# Kwiecień (2018): 20.04

Piątek, godz. 18:00-21:00

Aaaaa! Drugie urodziny Mocy Kobiet! Zupełnie zapomniałam. 😮

Na szczęście tym razem bez warsztatów, tylko zapraszam na swobodne rozmowy przy kawie. Będzie to przestrzeń na bieżące kwestie do omówienia, czyli poświęcenie indywidualnego niemal czasu na to, co kto dla siebie potrzebuje.

Można wziąć własne laptopy, w Dwóch Jelonkach jest Wi-Fi. 

PS.

Wiesz, że stajemy się wypadkową 5 osób, z którymi najczęściej się spotykamy? Chcesz spotkać kogoś nowego? A może kogoś już poznanego na Moc Kobiet?

Jeśli dzieci miałyby być przeszkodą przed wolnym czasem dla siebie spędzonym w doborowym towarzystwie, postaraj się, by nie były przynajmniej wymówką.

Zrób, co w Twojej mocy. Zadzwoń/napisz od razu i „zarezerwuj” mamę/teściową/sąsiadkę/nianię czy umów się z mężem, że w piątek masz wychodne, by On wszystkim się zajął. 😉

Przyjdź. Do zobaczenia! 🤗

 

Dojazd

Dla tych, którzy zastanawiają się nad dojazdem, podsyłam opcje poza autem💃:
na foto do pobrania na tel. komunikacja ZTM z podaną odległością przystanków od Dwa Jelonki – od 89 m przez 330 m po 613 m. 😎

 


Pozwól, że teraz przybliżę Ci ideę naszych spotkań i opiszę, jak zazwyczaj wyglądają warsztaty.

 Nie nastawiaj się proszę na czas, w którym musisz być jakaś. Wysilać się i prezentować, coś odgrywać i spełniać oczekiwania. To jest nasz czas – Twój, mój, jej, a może i jego (na naszej grupie wsparcia panowie stanowią bowiem ~7%) – na spotkanie, gdzie każdy sam robi sobie herbatę/kawę i może usiąść, stanąć nawet z boku, popatrzeć w okno czy z kimś pogadać.

Udało się zorganizować miejsce na spotkania stacjonarne i cieszy mnie to niesamowicie, bo grupa wsparcia na FB nie zastąpi kontaktu twarzą w twarz.

Co do rytmu samego spotkania

Po mniej więcej luźnej, relaksującej godzinie (rozmowach w parach, grupkach, podgrupkach, po rozmowie w kole jak przy ognisku) realizujemy temat zgłoszony na dany miesiąc. Jednakże jeśli nie masz chęci, możesz wyjść, możesz usiąść w drugim końcu sali, by nam nie przeszkadzać i czuć się nadal swobodnie.

Nie będziemy nikogo nawoływać, by siadał z nami na warsztaty, czy komuś przeszkadzać w rozmowach, które przez pierwszą godzinę nawiązał, ale apeluję również o uszanowanie osoby, która przygotowała temat na dane spotkanie. Fakt, że robi to pro bono, nie znaczy, że nic jej to nie kosztowało.

Proszę również o uszanowanie naszego czasu, ponieważ Dwa Jelonki musimy sprzątnąć – wspólnie – i opuścić do godziny 21:00.
Bardzo zależy mi, abyśmy docenili to, co się udało wypracować i pielęgnowali wspólnie to, co może wzrastać. Cieszę się na nowe znajomości, na pogłębione relacje i przyjaźnie, które mają szanse się zrodzić.

Łączy nas wiele. Mamy podobne cele, podobnie myślimy i zmagamy się z podobnymi wyzwaniami. Ciągnie swój do swego, zatem bardzo się cieszę, że się niebawem spotkamy. Mocarne bowiem to mądre babki! 

Serdeczności 

Sylwia ~ niekiedy mocarny Anioł