4 spotkanie moc kobiet na żywo w październiku sylwia chrabałowska

Moc Kobiet na żywo! Rozmowy, warsztaty, ludzie! :)

Venue

Dwa Jelonki

Powstańców Śląskich 44

Warszawa, Polska, 01-381

Zapraszam Cię na czwarte spotkanie MOC KOBIET na żywo! (I kolejne, które odbędą się w tym roku szkolnym 2017/2018)

# Październik: 20.10 – piątek, godz. 18:00-21:00 => spotkanie z myślą o tym, jak pomóc np. rodzicom przejść z dużego mieszkania na mniejsze i jak odnaleźć się w sytuacji, gdy trzeba przejrzeć zgromadzone dobra by Terranum & Agnieszka Wlodarczyk
https://www.facebook.com/events/744781775721931/?active_tab=about

Adres: Dwa Jelonki, ul. Powstańców Śląskich 44 w Warszawie

PS. Poczęstunek składkowy, czyli co kto przyniesie, tym się będziemy częstować. Spotkanie jest otwarte i organizujemy je pro bono.

Kolejne spotkania będą się odbywały co miesiąc również w ramach Sylwia Chrabalowska – Moc Kobiet & Społeczność Przedsiębiorczych Ludzi (MocKobiet) w Dwa Jelonki 🙂

Jeśli nie jesteś z Warszawy, może dzięki planowaniu z dużym wyprzedzeniem uda Ci się do nas przyjechać?

Październikowe wydarzenie to już czwarte spotkanie Mocarnych w świecie rzeczywistym i tym razem przedstawiam Ci od razu nasz harmonogram na najbliższe miesiące.

Zapraszam serdecznie i do zobaczenia! 🙂
Sylwia Chrabalowska – Moc Kobiet :*
=> ZOBACZ PONIŻEJ ZAPOWIEDŹ KOLEJNYCH!

# Listopad: 18.11 – sobota, godz. od 10:00 niemal cały dzień 😉 (dokładne godziny podamy później) => spotkanie, na którym będzie czas na analizę kolorystyczną, analizę sylwetki, tworzenie zestawów z własnych ubrań by Dress The Success & Katarzyna Gasparska

# Grudzień: 15.12 – piątek, godz. 18:00-21:00 => spotkanie przedświąteczne; także z myślą o tych, którzy chcą napisać i wydać książkę by Sylwia Chrabalowska – Moc Kobiet & Silva Chrabałowska 😉

# Styczeń ’18: 12.01 – piątek, godz. 18:00-21:00 – szczegóły niebawem 😀


Pozwól, że teraz przybliżę Ci ideę naszych spotkań.

 Nie nastawiaj się proszę na czas, w którym musisz być jakaś. Wysilać się i prezentować, coś odgrywać i spełniać oczekiwania. To jest nasz czas – Twój, mój, jej, a może i jego (na naszej grupie wsparcia panowie stanowią bowiem ~7%) – na spotkanie, gdzie każdy sam robi sobie herbatę/kawę i może usiąść, stanąć nawet z boku, popatrzeć w okno czy z kimś pogadać.

Udało się zorganizować miejsce na spotkania stacjonarne i cieszy mnie to niesamowicie, bo grupa wsparcia na FB nie zastąpi kontaktu twarzą w twarz.

Co do rytmu samego spotkania

Planuję, byśmy po mniej więcej luźnej, relaksującej godzinie realizowały temat zgłoszony na dany miesiąc. Jednakże jeśli nie masz chęci, możesz wyjść, możesz usiąść w drugim końcu sali, by nam nie przeszkadzać i czuć się nadal swobodnie.

Nie będziemy nikogo nawoływać, by siadał z nami na warsztaty, czy komuś przeszkadzać w rozmowach, które przez pierwszą godzinę nawiązał, ale apeluję również o uszanowanie osoby, która przygotowała temat na dane spotkanie. Fakt, że robi to pro bono, nie znaczy, że nic jej to nie kosztowało.

Proszę również o uszanowanie naszego czasu, ponieważ Dwa Jelonki musimy sprzątnąć – wspólnie – i opuścić do godziny 21:00.
Bardzo zależy mi, abyśmy docenili to, co się udało wypracować i pielęgnowali wspólnie to, co może wzrastać. Cieszę się na nowe znajomości, na pogłębione relacje i przyjaźnie, które mają szanse się zrodzić.

Łączy nas wiele. Mamy podobne cele, podobnie myślimy i zmagamy się z podobnymi wyzwaniami. Ciągnie swój do swego, zatem bardzo się cieszę, że się niebawem spotkamy. Mocarne bowiem to mądre babki! 

Serdeczności 

Silva ~ niekiedy mocarny Anioł