Moc Kobiet na żywo! Rozmowy, warsztaty, ludzie! :)

Venue

Dwa Jelonki

Powstańców Śląskich 44

Warszawa, Polska, 01-381

Musisz być 15 XII, jeśli interesują Cię: ➡️manicure ➡️ make-up ➡️ teoria koloru LUB ➡️porady pisarskie i wydawnicze. 💃Będzie MEGA! 🤩 Zobacz, jakie Mocarne Kobiety zaprosiłam w gości. 😍

UWAGA – planujemy konkurs – przyjdź bez wykonanego manicure, weź ze sobą swoje ulubione lakiery do paznokci! 😀 

Oto szóste spotkanie MOC KOBIET na żywo! (Niżej znajdziesz też info o datach innych, które odbywają się w tym roku akademickim 2017/2018)

# Grudzień: 15.12

Moc Kobiet! Pisanie`Książki`Manicure`Ludzie 🙂

(Książki? Tak, przeczytaj dalej, zobaczysz, że będzie też coś dla przyszłych autorów.)

Piątek, godz. 18:00-21:00 => spotkanie przedświąteczne + z myślą o tych, których interesuje pisanie i wydanie książki + spotkanie autorskie z Renatą Godlewską i Ewą Sobolewską, które znają się na manicure, makijażu, stylizacjach jak nikt! (Tutaj link do Ich najnowszej książki, z której dowiesz się, jak poprowadzić gabinet, by spełnić wymogi, oraz jak samodzielnie zrobić np. manicure ombre 😉 ) Spotkanie odbędzie się w ramach działalności Sylwia Chrabalowska – Moc Kobiet dla Społeczność Przedsiębiorczych Ludzi (MocKobiet) 🙂

makijaż świąteczny makijaż karnawałowy

15 XII na spotkaniu Mocarnych na żywo jedną z atrakcji będzie pokaz makijażu. W głosowaniu wygrało A! Czyli B zobaczymy przy innej okazji.
➡️ A: Świąteczny make-up, tj. eleganckie, subtelne smoky w wersji glamour
➡️ B: Karnawałowa stylizacja z holograficznymi pigmentami i kryształami na linii rzęs
😍Make-up wykona Mistrzyni Polski i Finalistka Mistrzostw Świata w Makijażu Profesjonalnym Pani Renata Godlewska, która już przygotowała specjalne karty do notatek dla zapisanych na wydarzenie. Modelką Pani Renaty możesz tego wieczoru zostać nawet TY. Będzie losowanie!

Renata Godlewska

Wykładowca Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Dyplomowany Mistrz Wizażu. Członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w zawodzie Wizażystka/Stylistka, Mistrzyni Polski w Makijażu Profesjonalnym. Finalistka Mistrzostw Świata w Makijażu Profesjonalnym. Współtwórczyni magazynu dla wizażystów MAKE-UP trendy. Prelegentka kongresów i konferencji branżowych.

Ewa Sobolewska

To z kolei wyjątkowa specjalistka od dłoni, nóg i paznokci! Manicure, pedicure to tylko ONA! Wykładowca w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Laborant chemiczny, technik usług kosmetycznych, kosmetolog. Prelegentka m.in. Konferencji HPCI oraz AFC, ma w swoim dorobku szereg publikacji w wydawnictwach branżowych.

 

O książce dla przyszłych autorów

Na ten temat opowiem sama. Jeśli już dziś chcesz poczytać, zapraszam Cię na swoją nową stronę => http://SylwiaChrabalowska.pl/.

Tu zrobię małe czary, więcej nic nie zdradzę. 😛

 

Jeśli Cię interesuje wszystko, co powyżej, koniecznie dołącz. KLIKAJ I ZAPISUJ SIĘ, BĄDŹ!

Miejsce spotkania: Dwa Jelonki, ul. Powstańców Śląskich 44 w Warszawie

PS. Poczęstunek składkowy, czyli co kto przyniesie, tym się będziemy częstować. Spotkanie jest otwarte i organizujemy je pro bono.

Kolejne spotkania będą się odbywały co miesiąc również w ramach Sylwia Chrabalowska – Moc Kobiet & Społeczność Przedsiębiorczych Ludzi (MocKobiet) w Dwa Jelonki 🙂

Jeśli nie jesteś z Warszawy, może dzięki planowaniu z dużym wyprzedzeniem uda Ci się do nas przyjechać?

Grudniowe wydarzenie to już szóste spotkanie Mocarnych w świecie rzeczywistym. Jednak wcześniej odbędzie się jeszcze spotkanie w listopadzie!

Zapraszam serdecznie i do zobaczenia! 🙂
Sylwia Chrabalowska – Moc Kobiet :*
=> ZOBACZ PONIŻEJ ZAPOWIEDZI: 

# Styczeń (2018): 12.01

Piątek, godz. 18:00-21:00 – spotkanie dla przyszłych autorów książek 😀

# Luty (2018): 23.02

Piątek, godz. 18:00-21:00 – szczegóły niebawem 😀

# Marzec (2018): 8.03

Czwartek, godz. 18:00-21:00 – świętujemy Dzień Kobiet! Szczegóły później 😀

# Kwiecień (2018): 20.04

Piątek, godz. 18:00-21:00 – szczegóły później 😀


Pozwól, że teraz przybliżę Ci ideę naszych spotkań.

 Nie nastawiaj się proszę na czas, w którym musisz być jakaś. Wysilać się i prezentować, coś odgrywać i spełniać oczekiwania. To jest nasz czas – Twój, mój, jej, a może i jego (na naszej grupie wsparcia panowie stanowią bowiem ~7%) – na spotkanie, gdzie każdy sam robi sobie herbatę/kawę i może usiąść, stanąć nawet z boku, popatrzeć w okno czy z kimś pogadać.

Udało się zorganizować miejsce na spotkania stacjonarne i cieszy mnie to niesamowicie, bo grupa wsparcia na FB nie zastąpi kontaktu twarzą w twarz.

Co do rytmu samego spotkania

Po mniej więcej luźnej, relaksującej godzinie (rozmowach w parach, grupkach, podgrupkach, po rozmowie w kole jak przy ognisku) realizujemy temat zgłoszony na dany miesiąc. Jednakże jeśli nie masz chęci, możesz wyjść, możesz usiąść w drugim końcu sali, by nam nie przeszkadzać i czuć się nadal swobodnie.

Nie będziemy nikogo nawoływać, by siadał z nami na warsztaty, czy komuś przeszkadzać w rozmowach, które przez pierwszą godzinę nawiązał, ale apeluję również o uszanowanie osoby, która przygotowała temat na dane spotkanie. Fakt, że robi to pro bono, nie znaczy, że nic jej to nie kosztowało.

Proszę również o uszanowanie naszego czasu, ponieważ Dwa Jelonki musimy sprzątnąć – wspólnie – i opuścić do godziny 21:00.
Bardzo zależy mi, abyśmy docenili to, co się udało wypracować i pielęgnowali wspólnie to, co może wzrastać. Cieszę się na nowe znajomości, na pogłębione relacje i przyjaźnie, które mają szanse się zrodzić.

Łączy nas wiele. Mamy podobne cele, podobnie myślimy i zmagamy się z podobnymi wyzwaniami. Ciągnie swój do swego, zatem bardzo się cieszę, że się niebawem spotkamy. Mocarne bowiem to mądre babki! 

Serdeczności 

Silva ~ niekiedy mocarny Anioł