Moc Kobiet na żywo! Rozmowy, warsztaty, ludzie! :)

Venue

Dwa Jelonki

Powstańców Śląskich 44

Warszawa, Polska, 01-381

Miejsca spotkań: Dwa Jelonki, ul. Powstańców Śląskich 44 w Warszawie

# Wrzesień (2018): 14.09

Piątek, godz. 18:00-21:00

SZCZEGÓŁY POD KONIEC SIERPNIA!

Zapraszam 🙂

=> Poczęstunek składkowy, czyli co kto przyniesie, tym się będziemy częstować. Spotkanie jest otwarte i organizujemy je pro bono.

Spotkania odbywają się mniej więcej co miesiąc i tu zapowiadam już przerwę wakacyjną (lipiec-wrzesień).

Wiesz, że stajemy się wypadkową 5 osób, z którymi najczęściej się spotykamy? Chcesz spotkać kogoś nowego? A może kogoś już poznanego na Moc Kobiet?

Scenariusz A.] Jeśli dzieci miałyby być przeszkodą przed wolnym czasem dla siebie spędzonym w doborowym towarzystwie, postaraj się, by nie były przynajmniej wymówką. Zrób, co w Twojej mocy. Zadzwoń/napisz od razu i „zarezerwuj” mamę/teściową/sąsiadkę/nianię czy umów się z mężem, że w piątek masz wychodne, by On wszystkim się zajął. 😉

Scenariusz B.] Jeśli nie masz, z kim zostawić dziecka. Przyjdź z dzieckiem!

PS. Jeszcze jedno! Ostatnio w kwietniu odbyły 2 urodziny Mocy Kobiet. 😮 

Zapraszam do lektury podsumowania.

Do zobaczenia! 🤗

SC

Dojazd

Dla tych, którzy zastanawiają się nad dojazdem, podsyłam opcje poza autem💃:
na foto do pobrania na tel. komunikacja ZTM z podaną odległością przystanków od Dwa Jelonki – od 89 m przez 330 m po 613 m. 😎

 


Pozwól, że teraz przybliżę Ci ideę naszych spotkań i opiszę, jak zazwyczaj wyglądają warsztaty.

 Nie nastawiaj się proszę na czas, w którym musisz być jakaś. Wysilać się i prezentować, coś odgrywać i spełniać oczekiwania. To jest nasz czas – Twój, mój, jej, a może i jego (na naszej grupie wsparcia panowie stanowią bowiem ~7%) – na spotkanie, gdzie każdy sam robi sobie herbatę/kawę i może usiąść, stanąć nawet z boku, popatrzeć w okno czy z kimś pogadać.

Udało się zorganizować miejsce na spotkania stacjonarne i cieszy mnie to niesamowicie, bo grupa wsparcia na FB nie zastąpi kontaktu twarzą w twarz.

Co do rytmu samego spotkania

Po mniej więcej luźnej, relaksującej godzinie (rozmowach w parach, grupkach, podgrupkach, po rozmowie w kole jak przy ognisku) realizujemy temat zgłoszony na dany miesiąc. Jednakże jeśli nie masz chęci, możesz wyjść, możesz usiąść w drugim końcu sali, by nam nie przeszkadzać i czuć się nadal swobodnie.

Nie będziemy nikogo nawoływać, by siadał z nami na warsztaty, czy komuś przeszkadzać w rozmowach, które przez pierwszą godzinę nawiązał, ale apeluję również o uszanowanie osoby, która przygotowała temat na dane spotkanie. Fakt, że robi to pro bono, nie znaczy, że nic jej to nie kosztowało.

Proszę również o uszanowanie naszego czasu, ponieważ Dwa Jelonki musimy sprzątnąć – wspólnie – i opuścić do godziny 21:00.
Bardzo zależy mi, abyśmy docenili to, co się udało wypracować i pielęgnowali wspólnie to, co może wzrastać. Cieszę się na nowe znajomości, na pogłębione relacje i przyjaźnie, które mają szanse się zrodzić.

Łączy nas wiele. Mamy podobne cele, podobnie myślimy i zmagamy się z podobnymi wyzwaniami. Ciągnie swój do swego, zatem bardzo się cieszę, że się niebawem spotkamy. Mocarne bowiem to mądre babki! 

Serdeczności 

Sylwia ~ niekiedy mocarny Anioł