praktyczna kosmetologia krok po kroku dłonie i paznokcie

Moc Kobiet na żywo! Rozmowy, warsztaty, ludzie! :)

Venue

Dwa Jelonki

Powstańców Śląskich 44

Warszawa, Polska, 01-381

Zapraszam Cię na szóste spotkanie MOC KOBIET na żywo! (I kolejne, które odbędą się w tym roku akademickim 2017/2018)

# Grudzień: 15.12

Piątek, godz. 18:00-21:00 => spotkanie przedświąteczne + z myślą o tych, których interesuje pisanie i wydanie książki + spotkanie autorskie z Renatą Godlewską i Ewą Sobolewską, które znają się na manicure, makijażu, stylizacjach jak nikt! (Tutaj link do Ich najnowszej książki, z której dowiesz się, jak poprowadzić gabinet, by spełnić wymogi, oraz jak samodzielnie zrobić np. manicure ombre 😉 ) Spotkanie odbędzie się w ramach działalności Sylwia Chrabalowska – Moc Kobiet & Silva Chrabałowska dla Społeczność Przedsiębiorczych Ludzi (MocKobiet) 🙂

Renata Godlewska

Wykładowca Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Dyplomowany Mistrz Wizażu. Członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w zawodzie Wizażystka/Stylistka, Mistrzyni Polski w Makijażu Profesjonalnym. Finalistka Mistrzostw Świata w Makijażu Profesjonalnym. Współtwórczyni magazynu dla wizażystów MAKE-UP trendy. Prelegentka kongresów i konferencji branżowych.

Ewa Sobolewska

Wykładowca w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Laborant chemiczny, technik usług kosmetycznych, kosmetolog. Prelegentka m.in. Konferencji HPCI oraz AFC, ma w swoim dorobku szereg publikacji w wydawnictwach branżowych.

 

Miejsce spotkania: Dwa Jelonki, ul. Powstańców Śląskich 44 w Warszawie

PS. Poczęstunek składkowy, czyli co kto przyniesie, tym się będziemy częstować. Spotkanie jest otwarte i organizujemy je pro bono.

 

Kolejne spotkania będą się odbywały co miesiąc również w ramach Sylwia Chrabalowska – Moc Kobiet & Społeczność Przedsiębiorczych Ludzi (MocKobiet) w Dwa Jelonki 🙂

Jeśli nie jesteś z Warszawy, może dzięki planowaniu z dużym wyprzedzeniem uda Ci się do nas przyjechać?

Grudniowe wydarzenie to już szóste spotkanie Mocarnych w świecie rzeczywistym. Jednak wcześniej odbędzie się jeszcze spotkanie w listopadzie!

Zapraszam serdecznie i do zobaczenia! 🙂
Sylwia Chrabalowska – Moc Kobiet :*
=> ZOBACZ PONIŻEJ ZAPOWIEDZI: 

# Listopad (2017): 18.11

Sobota (9:00-15:00) => spotkanie, na którym będzie czas na analizę kolorystyczną, analizę sylwetki, tworzenie zestawów z własnych ubrań by Dress The Success & Katarzyna Gasparska => dokładne info i zapisy TUTAJ!

# Styczeń (2018): 12.01

Piątek, godz. 18:00-21:00 – szczegóły niebawem 😀

 


Pozwól, że teraz przybliżę Ci ideę naszych spotkań.

 Nie nastawiaj się proszę na czas, w którym musisz być jakaś. Wysilać się i prezentować, coś odgrywać i spełniać oczekiwania. To jest nasz czas – Twój, mój, jej, a może i jego (na naszej grupie wsparcia panowie stanowią bowiem ~7%) – na spotkanie, gdzie każdy sam robi sobie herbatę/kawę i może usiąść, stanąć nawet z boku, popatrzeć w okno czy z kimś pogadać.

Udało się zorganizować miejsce na spotkania stacjonarne i cieszy mnie to niesamowicie, bo grupa wsparcia na FB nie zastąpi kontaktu twarzą w twarz.

Co do rytmu samego spotkania

Po mniej więcej luźnej, relaksującej godzinie (rozmowach w parach, grupkach, podgrupkach, po rozmowie w kole jak przy ognisku) realizujemy temat zgłoszony na dany miesiąc. Jednakże jeśli nie masz chęci, możesz wyjść, możesz usiąść w drugim końcu sali, by nam nie przeszkadzać i czuć się nadal swobodnie.

Nie będziemy nikogo nawoływać, by siadał z nami na warsztaty, czy komuś przeszkadzać w rozmowach, które przez pierwszą godzinę nawiązał, ale apeluję również o uszanowanie osoby, która przygotowała temat na dane spotkanie. Fakt, że robi to pro bono, nie znaczy, że nic jej to nie kosztowało.

Proszę również o uszanowanie naszego czasu, ponieważ Dwa Jelonki musimy sprzątnąć – wspólnie – i opuścić do godziny 21:00.
Bardzo zależy mi, abyśmy docenili to, co się udało wypracować i pielęgnowali wspólnie to, co może wzrastać. Cieszę się na nowe znajomości, na pogłębione relacje i przyjaźnie, które mają szanse się zrodzić.

Łączy nas wiele. Mamy podobne cele, podobnie myślimy i zmagamy się z podobnymi wyzwaniami. Ciągnie swój do swego, zatem bardzo się cieszę, że się niebawem spotkamy. Mocarne bowiem to mądre babki! 

Serdeczności 

Silva ~ niekiedy mocarny Anioł