Blog updates

Latest news & updates
The Guests

DIY na stół i podłogę, czyli rękodzieło Haliny

15 lipca 2018
DIY na stół i podłogę - dywaniki rękodzieło wsparcie moc kobiet

Dziś nietypowo prezentuję galerię DIY – dywaników i podstawek pod garnki oraz poszukuję partnerów biznesowych dla Haliny.

Chodzi o wsparcie jednej z nas, która jest już w takim wieku, że do konta na Facebooku nie da się przekonać, ale tworzy tak niezwykłe dzieła, iż nie mogą one dłużej leżeć w ukryciu.

Działanie w realu

Na spotkania “Moc Kobiet na Żywo!” przychodzą kobiety w różnym wieku. Możesz na nich spotkać studentki, kobiety w średnim wieku czy emerytki. Nawiązane relacje nie ograniczają się jedynie do spotkań podczas warsztatów, a w szczególności nie są wirtualnym bytem facebookowym. 😉

Konkrety. Robimy konkretne rzeczy, by sobie pomóc. Od budowy strategii marki po wykonanie zdjęć produktów, jak te, które możesz zobaczyć poniżej.  Każdy ma inne potrzeby. Nie każdy od razu zakłada DG. Dobrze jest zrobić badanie rynku. Zdobyć pierwszego klienta. Działać krok po kroku. 😀

Wsparcie dla kobiet w ramach naszej społeczności

W tę sobotę sfotografowałam rękodzieło Haliny. Możesz ją w tygodniu spotkać w Dwóch Jelonkach, gdzie w ramach “Moc Kobiet na Żywo!” organizuję mniej więcej co miesiąc konsultacje czy warsztaty. (Najbliższe nasze spotkanie już 14 września!)

Zobacz galerię poniżej. Są to dywaniki oraz podstawki pod garnki zabezpieczające stół przed uszkodzeniem.

Aby Halina mogła dalej tworzyć, musi sprzedać to, co już stworzyła, bo nie ma już miejsca na przechowywanie większej ilości owych skarbów.

Kochane Mocarne!

Zatem zwracam się z niecodziennym apelem. Choć Halina nawet złotem nie da się przekonać do założenia konta na FB i jest całkowicie analogowa (co z uwagi na Jej wiek jest zrozumiałe), to z tym, co robi, wpisuje się w trendy współczesne i produkuje swoje DIY na sprzedaż.

Halina nie ma jeszcze żadnych kontaktów. Za moim pośrednictwem nawiązała współpracę z osobami, które w jakikolwiek sposób mogłyby co jakiś czas być zainteresowane Jej produktami. Teraz szuka jeszcze odbiorców detalicznych. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Zainteresowana? Zainteresowany? Skontaktuję Was. Napisz  do mnie => KONTAKT.

Galeria DIY

Podstawki pod garnki i patelnie na stół

Dywaniki do przedpokoju, salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, łazienki, na balkon czy taras 🙂

Zainteresowana? Zainteresowany? Skontaktuję Was. Napisz  do mnie => KONTAKT.

Sylwia Chrabałowska
Mam na imię Sylwia i jestem Kobietą Mocy, która od 20 lat motywuje innych, by chcieli brać sprawy w swoje ręce. Moją misją jest sprawienie, byś uwierzyła, że masz moc sprostać wyzwaniom, które stawia przed Tobą życie i że jesteś w stanie realizować własne marzenia, godząc obowiązki rodzinne z zawodowymi. Co najważniejsze - pragnę, by każda kobieta była szczęśliwa, bez względu, jaką drogę wybiera. Ważne, byś i Ty ją znalazła :-).