Event Tag: kobiety

Moc Kobiet na żywo! Rozmowy, warsztaty, ludzie! :)

10 października 2019
Moc Kobiet na Żywo Sylwia Chrabałowska - 18.05.2018

XVI warszawskie spotkanie przedsiębiorczych  🎆spotkanie #PAŹDZIERNIK odbędzie się 25.10 w godz. 18:00-21:00

📣Uwaga, uwaga! Dziękuję za wypełnienie ankiet! Dzięki Twojemu głosowi wiemy, że w pierwszej kolejności w większości potrzebne jest omówienie tematu: 🔪🚴‍♀JAK NIE ZAJECHAĆ SIĘ WE WŁASNEJ FIRMIE? 🤣 ⏩ czyli o tym:
– jak dobrze zarządzać,
– motywować,
– kiedy mówić “tak”, a kiedy “nie”,
– jak współpracować
– i jak osiągać cele.🔱
✅Ankieta nadal jest czynna i zachęcam do wypełniania, bowiem widzimy się nie tylko 25.10, ale i 30.11 oraz w przyszłym roku 7.03 z okazji Dnia Kobiet.
Do miłego 🙂
#MocKobietNaŻywo #SpotkaniedlaMocarnych #Event #Ankieta #DlaCiebie #MaszCzegoChcesz #BezNapinki #GangMocy #OdważSięNaMoc

Coś więcej?

Wiesz, że stajemy się wypadkową 5 osób, z którymi najczęściej się spotykamy? Chcesz spotkać kogoś nowego? A może kogoś już poznanego na Moc Kobiet? Przyjdź!

BTW.] Jeśli nie masz, z kim zostawić dziecka. Przyjdź z dzieckiem!

 

Jak tu jest?

 Nie nastawiaj się proszę na czas, w którym musisz być jakaś. Wysilać się i prezentować, coś odgrywać i spełniać oczekiwania. To jest nasz czas – Twój, mój, jej.

Bardzo zależy mi, abyśmy docenili to, co się udało wypracować i pielęgnowali wspólnie to, co może wzrastać. Cieszę się na nowe znajomości, na pogłębione relacje i przyjaźnie, które mają szanse się zrodzić.

Łączy nas wiele. Mamy podobne cele, podobnie myślimy i zmagamy się z podobnymi wyzwaniami. Ciągnie swój do swego, zatem bardzo się cieszę, że się niebawem spotkamy. Mocarne bowiem to mądre babki! 

Do zobaczenia i zapraszamy do facebookowej grupy Moc Kobiet – Społeczność Przedsiębiorczych Ludzi, gdzie jesteśmy w kontakcie cały czas. 🙂

Serdeczności 

Sylwia ~ niekiedy mocarny Anioł