Współpraca Moc Kobiet? Na Facebooku jest nas już ponad 5000!

Kiedy aktualizowałam tę linijkę tekstu (11.09.2020 r.), liczba ta w grupie Społeczność Przedsiębiorczych Ludzi przekraczała 5,5 tys. 😀

Dziękuję Ci, że Ty też tu jesteś, na naszej stronie, że czytasz artykuły.

Moc Kobiet założyłam z potrzeby serca z nadzieją, że będzie to wolna przestrzeń od dominacji biznesowych innych właścicieli różnych stron i grup facebookowych, gdzie będzie można się i dzielić wiedzą, i współpracować, i będzie miejsce na autopromocję kobiecych biznesów.

Miejsce, gdzie kobiety, które dopiero myślą o starcie, obok bardziej doświadczonych, będą nabierały motywacji i wiary we własne siły oraz będą mogły zapytać, jeśli czegoś nie będą wiedziały.

Gdzie z kolei te doświadczone będą mogły obejmować rolę eksperta z korzyścią dla ich wizerunku, marki oraz biznesów.

Możliwości, jakie daje współpraca w ramach społeczności Moc Kobiet

  • Nie musisz być ani blogerką, ani właścicielką firmy. Propozycja niniejsza jest dla wszystkich => jeśli chcesz napisać tekst gościnny tutaj w jednej z kategorii blogowych i przy okazji dać się poznać, zaoferować jakąś radę swoim artykułem, wnieść coś wartościowego, dobrego w życie innych kobiet – zapraszam. Napisz do mnie maila z propozycją na adres: biuro@mocmedia.eu.
  • Kiedy tylko unormuje się sytuacja związana z obostrzeniami prewencyjnymi ws. COVID-19. Przywrócimy spotkania, konsultacje i warsztaty stacjonarne w ramach Moc Kobiet na Żywo! Tymczasem zawsze możesz ze mną umówić się na konsultację – zapoznawczy kwadrans jest również dla Ciebie!
  • Jeśli prowadzisz firmę lub masz zamiar założyć działalność gospodarczą bądź piszesz blog lub nosisz się z zamiarem założenia go, dołącz do naszej grupy wsparcia – zapraszam. Kliknij w obrazek poniżej.
  • Koniecznie zapisz się na Biuletyn MOC KOBIET, który w swoim napiętym grafiku wysyłam tylko raz na zakończenie miesiąca. Dołącz, aby dostawać dodatkowe wartościowe treści ode mnie prosto na skrzynkę oraz aby móc otrzymywać od innych Mocarnych Kobiet specjalne oferty, które załączam do newslettera. Bez obaw – trzy korzystne oferty w jednym mailu raz w miesiącu obok listu ode mnie, który za każdym razem jest niespodzianką to same korzyści. Kliknij, by dołączyć => http://bit.ly/zapis-na-liste-MocKobiet
ROZGOŚĆ SIĘ - SĄ TU TEŻ INNE ARTYKUŁY:  Motywacja i współpraca, czyli jak kobiety mogą się wspierać

Zapraszam Was, MOCarne KOBIETy, byście dzieliły się wiedzą, wspierały wzajemnie, szukały między sobą podobieństw i wspólnych dróg do realizacji pomysłów. Polecajcie siebie wzajemnie. Szukajcie, czy któraś na grupie nie ma w ofercie usług, których poszukujecie. Pytajcie!

MOC KOBIET – Współpraca, która motywuje nie jest pustym frazesem. Dzięki niej rozwijamy się, co widać zarówno po blogach i stronach na FB, które prowadzicie, jak i po Waszych biznesach.

Pracując w grupie, zamieniacie się w torpedy. Czego z serca Wam gratuluję!


Sylwia Chrabałowska – mam nadzieję, Wasz mocarny anioł

kontakt: biuro@mocmedia.eu

wydawnictwo Moc Media

Sylwia Chrabałowska

Sylwia Chrabałowska

Mam na imię Sylwia i jestem Kobietą Mocy, która od 20 lat motywuje innych, by chcieli brać sprawy w swoje ręce. Moją misją jest sprawienie, byś uwierzyła, że masz moc sprostać wyzwaniom, które stawia przed Tobą życie i że jesteś w stanie realizować własne marzenia, godząc obowiązki rodzinne z zawodowymi. Co najważniejsze - pragnę, by każda kobieta była szczęśliwa, bez względu, jaką drogę wybiera. Ważne, byś i Ty ją znalazła :-).