Blog updates

Latest news & updates
Health & Medicine

Movember w November – akcja dla mężczyzn

18 listopada 2015

Celebryci wspierają akcję Movember

Zobaczyłam Piotra Adamczyka w obleśnych wąsach i już myślałam, że oszalał [;-)], ale dowiedziałam, że w ten sposób wspiera akcję MOVEMBER.

Adamczyk-wąsy
(źródło: znalezione na pudelek.tv)

Co to jest Movember?

To międzynarodowy ruch, którego celem jest podnoszenie świadomości mężczyzn na temat profilaktyki raka jąder i prostaty.
Celebryci chcą przekonać mężczyzn, że warto się nauczyć samobadania, aby wiedzieć, kiedy zgłosić się do lekarza, bowiem wcześnie zdiagnozowany rak jądra ma wyleczalność na poziomie 99% [sic!].

Movember w November 🙂

Na polskiej stronie akcji czytamy: “Ponieważ mężczyźni nie są chętni do rozmawiania o swoich problemach natury intymnej, spotykamy się z nimi w kameralnym otoczeniu męskich enklaw, jakimi są barbershopy, by zachęcać do nauki samobadania.”

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Sylwia Chrabałowska
Mam na imię Sylwia i jestem Kobietą Mocy, która od 20 lat motywuje innych, by chcieli brać sprawy w swoje ręce. Moją misją jest sprawienie, byś uwierzyła, że masz moc sprostać wyzwaniom, które stawia przed Tobą życie i że jesteś w stanie realizować własne marzenia, godząc obowiązki rodzinne z zawodowymi. Co najważniejsze - pragnę, by każda kobieta była szczęśliwa, bez względu, jaką drogę wybiera. Ważne, byś i Ty ją znalazła :-).