Tworząc społeczność dla przedsiębiorczych, zdecydowałam się w pierwszej kolejności odpowiedzieć na potrzeby kobiet, które gromadzi. Dlatego znajdujesz tu przede wszystkim artykuły poświęcone biznesom oraz motywacji i organizacji.

Kącik dla Autora

Ponieważ od dwóch dekad jestem na rynku wydawniczym i w mediach, z biegiem czasu wiele osób zaczęło zadawać mi pytanie, jak napisać książkę. Stworzyłam zatem latem 2017 r. nową kategorię postów na Moc Kobiet, gdzie odpowiadałam również i na te potrzeby, publikując porady dotyczące kreatywnego pisania i publikowania Teraz tematy te odnajdziesz na blogu mojego młodziutkiego wydawnictwa Moc Media oraz na fp MM. 😀 

Obecnie jestem na III poziomie studiów nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości, organizuję spotkania Moc Kobiet na Żywo! w formule #mastermind oraz jako wydarzenia networkingowe i warsztaty tematyczne dla przedsiębiorczych.

Chcesz poznać mnie prywatnie?

Nie będę Cię dalej zanudzała szczegółami z CV. Powiem Ci, czego o mnie nie wiesz. Mam trzy córki i od ćwierć wieku jestem z tym samym mężczyzną.

Kilkanaście lat temu do domu przygarnęliśmy bezpańską sunię, która jest niezastąpionym obrońcą dzieci przed gilgotkami. To chyba jedyny powód, dlaczego ich nie zjadłam, kiedy były małe… Zawsze zaczynała głośno szczekać, kiedy tylko próbowałam się do tego zabrać. 😀

Dbam o poczucie szczęścia w życiu, dlatego nie skupiam się na błahostkach, szybko zapominam, co złe. Jestem zwolenniczką przekraczania ścian milczenia i szybkiego wybaczania wzajemnych niedociągnięć w imię wyższych wartości. Cenię życie, miłość, przyjaźń i wierność.

Źle się czuję, kiedy tracę autonomię. Jestem wolnym duchem, który zawsze miał wpływ na to, co robi, kiedy, gdzie i z kim. Do pracy podchodzę zadaniowo. Jeśli pracuję w dużej grupie, zawsze liczy się wspólna gra zespołu do jednej bramki.

Myśli stwarzają nasze jutro

Jestem przekonana, że to myśli, stwarzają naszą przyszłość. Dlatego motywuję innych, by chcieli brać sprawy w swoje ręce. Może też dlatego zostałam wyróżniona Certyfikatem Działacza NGO?

Moją misją jest sprawienie, by ludzie uwierzyli, że mają moc sprostać wyzwaniom, które stawia przed nimi życie i że są w stanie realizować własne marzenia, godząc obowiązki rodzinne z zawodowymi. Pragnę, by każdy był szczęśliwy, bez względu, jaką drogę wybiera!

Wróć teraz do czytania artykułów blogowych. Możesz wybierać wśród 4 kategorii:

  • biznes,
  • motywacja i organizacja,
  • narzędzia,
  • artykuły gościnne.
sylwia chrabałowska