O odwadze do życia po swojemu Sylwia Chrabałowska Moc Kobiet

O odwadze do życia po swojemu, by za rok być bliżej celu

Dzisiaj porozmawiamy o odwadze do bycia hustlerem i przedsiębiorcą własnego życia.

Poniżej 3 minuty wideo dla tych, którzy:

  • zastanawiają się, co ze sobą zrobić,
  • boją się zmienić to, co im przeszkadza,
  • nie mają odwagi na szaleństwo czy ryzyko pójść inną drogą niż spodziewa się tego ich otoczenie.

Motywujące słowo do Ciebie,

w którym chcę Ci przypomnieć, że życie masz tylko jedno i tylko od Ciebie zależy, czy za 30 lat nie pożałujesz dzisiejszego zachowawczego stania w miejscu. Ważne, by żyć w zgodzie ze sobą. O wyborze wartości swojego serca możesz przeczytać TUTAJ. Świadomość tego, co faktycznie jest dla Ciebie ważne pomoże Ci w dokonywaniu wyborów oraz uzmysłowi, dlaczego nie dotrzymujesz niektórych postanowień czy dlaczego denerwujesz się na siebie, że czegoś nie osiągasz, co było Twoim zamiarem, choć wiesz dobrze, że nic nie zrobiłaś czy nie zrobiłeś w tym kierunku…

Na przykład: zapisujesz się na kurs weekendowy i nie zdajesz egzaminu państwowego. Dlaczego? Bo to odbyłoby się kosztem Twojej rodziny, która jest dla Ciebie pierwszą wartością. Nie wystarczyło Ci na wszystko czasu. Zatem warto poznać, co jest najbliższe sercu i stawiać sobie realne cele w realnym czasie, aby nie doprowadzać do sytuacji, w których samemu sobie ukręcisz bat.

Opracuj plan

na wypadek, gdyby miało Ci się nie udać. Schowaj go do szuflady, a potem skup się już tylko na realizacji celu, który chcesz osiągnąć. Myśl już tylko o tym, że Ci się uda.

Zrób wszystko, aby Twoje życie było takie, jakim chcesz je mieć!

Jeśli Twoje życie jest dla Ciebie ważne, posłuchaj o odwadze do życia po swojemu:

  • kliknij play poniżej ⇓

Jeśli potrzebujesz wsparcia czy inspiracji, przeczytaj o społeczności Moc Kobiet. Może jesteś w miejscu, które powstało właśnie dla Ciebie?

PS. Przy okazji chcę zaprosić na biuletyn Mocy Kobiet

W ubiegłym roku rozpoczęłam regularnie wysyłać wartościowe treści w newsletterze dla przedsiębiorczych oraz oferty specjalne od Mocarnych Kobiet z naszej społeczności. Dołącz zatem do listy mailingowej – warto, bo to newsletter inny niż wszystkie!

Uzupełnij teraz dwa poniższe pola i kliknij “Wyślij”, by znaleźć się na tej liście i korzystać bezpłatnie z mojej wiedzy oraz doświadczenia! Nie zapomnij o mailu potwierdzającym wolę zapisu, który przyjdzie do Ciebie na skrzynkę. Dodaj mój mail do zaufanych kontaktów. Dzięki 🙂

Translate »