You are currently viewing Dzień Kobiet 2020 w rytmie slow w Warszawie

Dzień Kobiet 2020 w rytmie slow w Warszawie

Details
Date:

7 marca

Time:

11:00 am - 03:00 pm

Organizer

strona zapisu⤵

Website: Organizer's Website
Venue

Gościnnie u La Lucy

Pereca 11

Warszawa, Polska

Dzień Kobiet jest okazją do corocznego spotkania Mocarnych. W tym roku mamy dla Ciebie zupełnie nową propozycję! Interesuje Cię moda, książki i przedsiębiorczość? Zastanawiasz się, co może łączyć te zagadnienia i co możesz z nich wziąć dla siebie?
(Pamiętaj, że u nas zawsze możesz wyjść w połowie czy przyjść w połowie. Nasz networking przebiega bez napinki, a czas poświęcamy na tematy, które faktycznie nas interesują. 😉 )
? Masz wrażenie, że świat gna do przodu, a Ty nie masz czasu, by się zatrzymać i cieszyć chwilą? Od porannego budzika aż do wieczora nie masz czasu zastanowić się nad przyczyną własnego pośpiechu?
? Zapraszamy Cię na Dzień Kobiet, jakiego jeszcze nie było i zaczerpnij z niego, czego najbardziej potrzebujesz. ?
 
XVIII wydarzenie „Moc Kobiet na Żywo!” to marcowy Dzień Kobiet dla Mocarnych, który będziemy świętować w tym roku 7.03. Planujemy spotkanie w rytmie slow. Wszystko jak zawsze bez napinki. 😉 ?
 
Stawiamy sobie 3 cele:
  • ? łapać chwile dla siebie przy bogatym i smacznym menu La Lucy, poznając inne ?przedsiębiorcze liderki, które prowadzą własne biznesy lub planują ich otwarcie;
  • ? ułatwiać sobie życie, budując ?świadomość, jak nasze zachowania, nawyki, wybory wywierają wpływ na świat; ze szczególnym uwzględnieniem idei slow fashion, która pomaga m.in. w podkreślaniu swojej osobowości, o czym opowie Monika Szymor z SheMore?;
  • ? wspomagać swoje przedsięwzięcia biznesowe / ścieżki kariery przez ?publikacje eksperckie – po temacie przeprowadzi nas Sylwia Chrabałowska z Moc Media??.
 
Udział w wydarzeniu: gwarantowany jedynie przez stronę zapisu podaną w linku: http://bit.ly/mockobiet2020
Koszt udziału w spotkaniu: bezpłatny.
Koszt menu La Lucy☕️: własny, ponoszony indywidualnie przy zamówieniu.
 
Zapraszamy i do zobaczenia! ?
Nie możemy się doczekać spotkania z cudownymi kobietami, przy nieziemsko pysznej kawie ☕️ i (przykładowo) naleśnikach ?? by La Lucy! ?
Moc Kobiet – Społeczność Przedsiębiorczych Ludzi
SheMore? – moda w rytmie Slow
Moc Media ??
LOKALIZACJA WYDARZENIA
Kawiarnia La Lucy w Warszawie przy ul. Pereca 11 (5 min drogi od ronda ONZ)
mapka lokalizacji wydarzenia dzień kobiet 2020 w Warszawie

Dodaj komentarz