Moc Kobiet na żywo! Rozmowy, warsztaty, ludzie! :)

  Moc Kobiet na Żywo Sylwia Chrabałowska - 18.05.2018
  Venue

  Dwa Jelonki

  Powstańców Śląskich 44

  Warszawa, Polska, 01-381

  “BUDUJ NA SWOICH MOCNYCH STRONACH”

  Warszawskie przedwakacyjne 🎆spotkanie #MAJ odbędzie się 18.05, 

  Jeśli jesteś zainteresowana spotkaniem majowym, tutaj możesz potwierdzić swoją obecność na nim => .

  W maju 👭 widzimy się 18.05 w godz. 12:00-15:00.

  • Spotkamy się na mocarnych warsztatach!
  • Warsztat poprowadzi: Magdalena Perz – kreatorka kariery, doradca zawodowy, trener Kompasu Kariery – narzędzia do badania predyspozycji zawodowych, Reiss Motivation Profil (RMP) Master, odkrywczyni talentów, pomagająca znaleźć ludziom satysfakcjonującą pracę, zgodnie z ich umiejętnościami i kompetencjami oraz w oparciu o ich potrzeby i wartości. Magda wierzy, że każdy w życiu ma do spełnienia swoją misję, którą może zrealizować dzięki swoim talentom i umiejętnościom. Kluczem do tego jest ich odkrycie i odpowiednie wykorzystanie. Magdę możecie znaleźć tu – http://findyourownway.pl/
  Tutaj możesz potwierdzić swoją obecność => .

  Coś więcej?

  Wiesz, że stajemy się wypadkową 5 osób, z którymi najczęściej się spotykamy? Chcesz spotkać kogoś nowego? A może kogoś już poznanego na Moc Kobiet? Przyjdź!

  BTW.] Jeśli nie masz, z kim zostawić dziecka. Przyjdź z dzieckiem!

   

  Jak tu jest?

   Nie nastawiaj się proszę na czas, w którym musisz być jakaś. Wysilać się i prezentować, coś odgrywać i spełniać oczekiwania. To jest nasz czas – Twój, mój, jej.

  Bardzo zależy mi, abyśmy docenili to, co się udało wypracować i pielęgnowali wspólnie to, co może wzrastać. Cieszę się na nowe znajomości, na pogłębione relacje i przyjaźnie, które mają szanse się zrodzić.

  Łączy nas wiele. Mamy podobne cele, podobnie myślimy i zmagamy się z podobnymi wyzwaniami. Ciągnie swój do swego, zatem bardzo się cieszę, że się niebawem spotkamy. Mocarne bowiem to mądre babki! 

  Do zobaczenia i zapraszamy do facebookowej grupy Moc Kobiet – Społeczność Przedsiębiorczych Ludzi, gdzie jesteśmy w kontakcie cały czas. 🙂

  Serdeczności 

  Sylwia ~ niekiedy mocarny Anioł