Moc Kobiet na żywo! Rozmowy, warsztaty, ludzie! :)

  Venue

  Dwa Jelonki

  Powstańców Śląskich 44

  Warszawa, Polska, 01-381

  Warszawskie przedświąteczne 🎆spotkanie #GRUDZIEŃ 15.12 odbędzie się już w najbliższą sobotę!

  Potwierdzajcie proszę swoją obecność, wypełniając linkowaną tu bardzo krótką ankietę => https://bit.ly/2G68WCs .

  👭 Widzimy się 15.12 w godz. 12:00-15:00.

  • Spotkamy się, by porozmawiać o bieżących potrzebach osób, które przyjdą, odpowiedzieć sobie wzajemnie na pytania, które padną i spróbować razem rozwiązać problemy, z którymi zmagają się w swoich przedsięwzięciach Ci, którzy będą chcieli w grupie poszukać odpowiedzi. Dlatego proszę o wypełnianie powyższej ankiety oraz potwierdzanie obecności. Możemy zająć się strategią dotarcia do klienta jak i zbudowaniem strony internetowej. Co komu leży na sercu.
  • Nie ma lepszej metody niż 🎇burza mózgów, niż spojrzenie obiektywne z boku i rada w sprawie biznesu od osoby niezwiązanej z nim emocjonalnie. Co więcej, możemy dzielić się doświadczeniem, dobrą radą 💝 i uczyć się od siebie.
  • Możesz tu spotkać swojego anioła, a także możesz stać się nim dla kogoś.
  Kliknij zatem => https://bit.ly/2G68WCs, wypełnij i przyjdź!

  Coś więcej?

  Wiesz, że stajemy się wypadkową 5 osób, z którymi najczęściej się spotykamy? Chcesz spotkać kogoś nowego? A może kogoś już poznanego na Moc Kobiet? Przyjdź!

  • Scenariusz A.] Jeśli dzieci miałyby być przeszkodą przed wolnym czasem dla siebie spędzonym w doborowym towarzystwie, postaraj się, by nie były przynajmniej wymówką. Zrób, co w Twojej mocy. Zadzwoń/napisz od razu i “zarezerwuj” mamę/teściową/sąsiadkę/nianię czy umów się z mężem, że w sobotę masz wychodne, by On wszystkim się zajął. 😉
  • Scenariusz B.] Jeśli nie masz, z kim zostawić dziecka. Przyjdź z dzieckiem!

   

  Jak tam jest?

   Nie nastawiaj się proszę na czas, w którym musisz być jakaś. Wysilać się i prezentować, coś odgrywać i spełniać oczekiwania. To jest nasz czas – Twój, mój, jej.

  Bardzo zależy mi, abyśmy docenili to, co się udało wypracować i pielęgnowali wspólnie to, co może wzrastać. Cieszę się na nowe znajomości, na pogłębione relacje i przyjaźnie, które mają szanse się zrodzić.

  Łączy nas wiele. Mamy podobne cele, podobnie myślimy i zmagamy się z podobnymi wyzwaniami. Ciągnie swój do swego, zatem bardzo się cieszę, że się niebawem spotkamy. Mocarne bowiem to mądre babki! 

  Do zobaczenia i zapraszamy do facebookowej grupy Moc Kobiet – Społeczność Przedsiębiorczych Ludzi, gdzie jesteśmy w kontakcie cały czas. 🙂

  Serdeczności 

  Sylwia ~ niekiedy mocarny Anioł 

  PS. Jeszcze jedno! W kwietniu ’18 odbyły 2 urodziny Mocy Kobiet. 😮 

  ↓Zapraszam do lektury podsumowania działań Moc Kobiet ↓