Moc Kobiet na Żywo - grudzień 2018

Moc Kobiet na żywo! Rozmowy, warsztaty, ludzie! :)

Venue

Dwa Jelonki

Powstańców Śląskich 44

Warszawa, Polska, 01-381

Warszawskie spotkanie #GRUDZIEŃ 15.12 odbędzie się tylko dla zapisanych. Proszę TUTAJ o wypełnianie ankiety.

Spotkanie planowane jest na sobotę w godz. 12:00-15:00.

Szczegóły dla zapisanych na maila.

 

Coś więcej?

Wiesz, że stajemy się wypadkową 5 osób, z którymi najczęściej się spotykamy? Chcesz spotkać kogoś nowego? A może kogoś już poznanego na Moc Kobiet? Przyjdź!

  • Scenariusz A.] Jeśli dzieci miałyby być przeszkodą przed wolnym czasem dla siebie spędzonym w doborowym towarzystwie, postaraj się, by nie były przynajmniej wymówką. Zrób, co w Twojej mocy. Zadzwoń/napisz od razu i “zarezerwuj” mamę/teściową/sąsiadkę/nianię czy umów się z mężem, że w sobotę masz wychodne, by On wszystkim się zajął. 😉
  • Scenariusz B.] Jeśli nie masz, z kim zostawić dziecka. Przyjdź z dzieckiem!

Jak tam jest?

 Nie nastawiaj się proszę na czas, w którym musisz być jakaś. Wysilać się i prezentować, coś odgrywać i spełniać oczekiwania. To jest nasz czas – Twój, mój, jej.

Bardzo zależy mi, abyśmy docenili to, co się udało wypracować i pielęgnowali wspólnie to, co może wzrastać. Cieszę się na nowe znajomości, na pogłębione relacje i przyjaźnie, które mają szanse się zrodzić.

Łączy nas wiele. Mamy podobne cele, podobnie myślimy i zmagamy się z podobnymi wyzwaniami. Ciągnie swój do swego, zatem bardzo się cieszę, że się niebawem spotkamy. Mocarne bowiem to mądre babki! 

Do zobaczenia i zapraszamy do facebookowej grupy Moc Kobiet – Społeczność Przedsiębiorczych Ludzi, gdzie jesteśmy w kontakcie cały czas. 🙂

Serdeczności 

Sylwia ~ niekiedy mocarny Anioł 

PS. Jeszcze jedno! Ostatnio w kwietniu ’18 odbyły 2 urodziny Mocy Kobiet. 😮 

↓Zapraszam do lektury podsumowania działań Moc Kobiet ↓