Moc Kobiet na żywo! Rozmowy, warsztaty, ludzie! :)

  Moc Kobiet na Żywo - maj 2019
  Venue

  Dwa Jelonki

  Powstańców Śląskich 44

  Warszawa, Polska, 01-381

  Warszawskie przedwakacyjne 🎆spotkanie #MAJ odbędzie się 11.05, 

  Jeśli jesteś zainteresowana spotkaniem majowym, tutaj możesz potwierdzić swoją obecność na nim, wypełniając linkowaną bardzo krótką ankietę => TUTAJ KLIKNIJ W JEJ LINK i wypełnij ją .

  Zatem w maju 👭 widzimy się 11.05 w godz. 12:00-15:00.

  • Spotkamy się, by porozmawiać o bieżących potrzebach osób, które przyjdą, odpowiedzieć sobie wzajemnie na pytania, które padną i spróbować razem rozwiązać problemy, z którymi zmagają się w swoich przedsięwzięciach Ci, którzy będą chcieli w grupie poszukać odpowiedzi. Dlatego proszę o wypełnianie powyższej ankiety oraz potwierdzanie obecności. Możemy zająć się strategią dotarcia do klienta jak i zbudowaniem strony internetowej. Co komu leży na sercu. 
  • Nie ma lepszej metody niż 🎇burza mózgów, niż spojrzenie obiektywne z boku i rada w sprawie biznesu od osoby niezwiązanej z nim emocjonalnie. Co więcej, możemy dzielić się doświadczeniem, dobrą radą 💝 i uczyć się od siebie.
  • Możesz tu spotkać swojego anioła, a także możesz stać się nim dla kogoś.
  • Jest mi bliska praca w grupie w oparciu o metodę #mastermind, zatem tego możesz się spodziewać podczas majowego spotkania.
  Kliknij => TUTAJ W LINK DO ANKIETY, wypełnij ją i przyjdź na spotkanie!

  Coś więcej?

  Wiesz, że stajemy się wypadkową 5 osób, z którymi najczęściej się spotykamy? Chcesz spotkać kogoś nowego? A może kogoś już poznanego na Moc Kobiet? Przyjdź!

  BTW.] Jeśli nie masz, z kim zostawić dziecka. Przyjdź z dzieckiem!

   

  Jak tam jest?

   Nie nastawiaj się proszę na czas, w którym musisz być jakaś. Wysilać się i prezentować, coś odgrywać i spełniać oczekiwania. To jest nasz czas – Twój, mój, jej.

  Bardzo zależy mi, abyśmy docenili to, co się udało wypracować i pielęgnowali wspólnie to, co może wzrastać. Cieszę się na nowe znajomości, na pogłębione relacje i przyjaźnie, które mają szanse się zrodzić.

  Łączy nas wiele. Mamy podobne cele, podobnie myślimy i zmagamy się z podobnymi wyzwaniami. Ciągnie swój do swego, zatem bardzo się cieszę, że się niebawem spotkamy. Mocarne bowiem to mądre babki! 

  Do zobaczenia i zapraszamy do facebookowej grupy Moc Kobiet – Społeczność Przedsiębiorczych Ludzi, gdzie jesteśmy w kontakcie cały czas. 🙂

  Serdeczności 

  Sylwia ~ niekiedy mocarny Anioł 

  PS. Jeszcze jedno! Zobacz w skrócie grudniowe ’18 wydarzenie, które odbyło się właśnie w tej formule.

  może zainteresują Cię 2 urodziny Mocy Kobiet, z kwietnia 2018? Jeśli tak, ↓zapraszam do lektury podsumowania działań Moc Kobiet ↓

   

   

   

   

  Tymczasem zapraszam Cię wpierw na wielkie świętowanie Dnia Kobiet 9.03

  Dzień Kobiet dla Mocarnych!