Moc Kobiet na żywo! Rozmowy, warsztaty, ludzie! :)

Details
Start:

1 września - 01:00 pm

End:

30 grudnia - 03:00 pm

Event Category:

Spotkania Mocarnych - Warszawa

Event Tags:

bez napinki, bezpłatne, biznes, być sobą, firma, jak człowiek z człowiekiem, kobiety, moc kobiet, odnaleźć się, społeczność, warsztaty, wydarzenia dla kobiet

Organizer

Sylwia Chrabałowska

Email: biuro@mocmedia.eu Phone: +48 501 473 763 Website: Organizer's Website

POWRÓT DO SPOTKAŃ STACJONARNYCH, WARSZTATÓW I KONSULTACJI 1:1 W RAMACH MOC KOBIET NA ŻYWO! NASTĄPI PO UNORMOWANIU SIĘ SYTUACJI EPIDEMICZNEJ W KRAJU.

OBECNIE MOŻLIWE SĄ TYLKO KONSULTACJE ONLINE – BEZPŁATNE (tzw. zapoznawczy kwadrans) ORAZ PŁATNE. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:

Sklep.MocMedia.eu/kategoria-produktu/uslugi/konsultacje/.

Coś więcej?

Wiesz, że stajemy się wypadkową 5 osób, z którymi najczęściej się spotykamy? Chcesz spotkać kogoś nowego? A może kogoś już poznanego na Moc Kobiet? Przyjdź bez zastanowienia, gdy będziemy organizować nasze pierwsze popandemiczne spotkanie!

BTW.] Jeśli nie masz, z kim zostawić dziecka. Przyjdź z dzieckiem!

 

Jak tu jest?

 Nie nastawiaj się proszę na czas, w którym musisz być jakaś. Wysilać się i prezentować, coś odgrywać i spełniać oczekiwania. To jest nasz czas – Twój, mój, jej.

Bardzo zależy mi, abyśmy docenili to, co się udało wypracować i pielęgnowali wspólnie to, co może wzrastać. Cieszę się na nowe znajomości, na pogłębione relacje i przyjaźnie, które mają szanse się zrodzić.

Łączy nas wiele. Mamy podobne cele, podobnie myślimy i zmagamy się z podobnymi wyzwaniami. Ciągnie swój do swego, zatem bardzo się cieszę, że się niebawem spotkamy. Mocarne bowiem to mądre babki! 

Do zobaczenia i zapraszamy do facebookowej grupy Moc Kobiet – Społeczność Przedsiębiorczych Ludzi, gdzie jesteśmy w kontakcie cały czas. 🙂

Serdeczności 

Sylwia ~ niekiedy mocarny Anioł