dla kogo, CO, jAK i z kim?

Dla kogo?

Zmiana wydarza się nieustannie i nie zawsze masz na nią wpływ, ale to od Ciebie zależy, jak ją przyjmiesz. 

Jeżeli dziś jesteś – zawodowo lub prywatnie – w miejscu, które Ci nie pasuje, uwiera, męczy lub po prostu masz ochotę na nowe; stoisz przed jakimś ważnym dla Ciebie dylematem lub wyborem, coaching może pomóc Ci ruszyć dalej. 

Może, ale nie musi – sprawdź sama, czy się w tym odnajdziesz.

Co i jak?

Program ZMIANA WARTA CZYTANIA realizowany w ramach Fundacji Moc Kobiet ma na celu pomoc w pokierowaniu Cię na właściwą drogę. Podczas sesji z coachem, wolontariuszką Joanną Kowalską, sama dojdziesz do odpowiedzi na niewygodne pytania. Sesje są realizowane w formie spotkań online.

Co zyskujesz?

Sesje pozwolą Ci na spotkanie z samą sobą. Będziesz mogła zajrzeć w obszary, w które zazwyczaj nie zaglądasz, bo nie jesteś ich świadoma, boisz się albo po prostu nie byłaś przekonana, że chcesz i warto to zrobić. Najważniejsze – nic nie wydarzy się bez Twojej zgody, to Ty wyznaczasz granice tematów, które poruszasz z coachem. Na pewno będzie to dla Ciebie czas refleksji i dzialania, pracy. Odkryjesz swoją moc.  

Jeśli się zdecydujesz, przysyłasz do nas zgłoszenie, uzupełniasz ankietę i umawiasz się na termin.

Jedyną zapłatą za trzy 50-minutowe sesje coachingowe jest książka (papierowa, ebook lub audiobook) wybrana przez prowadzącą sesje, czyli taka książka, którą Ona pragnie przeczytać, a Ty w ten sposób zrobisz też coś dobrego dla Niej. Poza tym w ten sposób wspólnie możemy promować czytelnictwo!

Z kim?

Słowo o prowadzącej sesje w ramach ZMIANY WARTEJ CZYTANIA. Joannę Kowalską do coachingu przywiodła ją ciekawość ludzi i świata oraz zamiłowanie. Wiedzę i umiejętności zdobyła w Instytucie Mukoid. Joanna wierzy w siłę i moc kobiet. Na co dzień jest project managerem, partnerką i psią mamą.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia do programu przyjmowane są drogą mailową na adres

kontakt@mockobiet.eu

z tytułem wiadomości: ZMIANA WARTA CZYTANIA.

Regulamin Programu "ZMIANA WARTA CZYTANIA"

 1. Organizatorem programu ZMIANA WARTA CZYTANIA jest Fundacja Moc Kobiet.
 2. Zgłoszenia do programu przyjmowane są drogą mailową na adres kontakt@mockobiet.eu z tytułem wiadomości: ZMIANA WARTA CZYTANIA
 3. Coaching w programie poprowadzi wolontariuszka Joanna Kowalska.
 4. Przed przystąpieniem do sesji coachingowych Uczestniczka wypełnia ankietę przesłaną drogą mailową.
 5. Coach zobowiązuje się do profesjonalizmu, rzetelności, poufności i działania zgodnie z zasadami etyki coachingu.
 6. Termin oraz częstotliwość sesji coachingowych strony ustalają drogą mailową lub telefoniczną
 7. Sesje coachingowe odbywają się online poprzez platformę Google Meet.
 8. W ramach programu odbywają się 3 sesje coachingowe.
 9. Czas trwania pojedynczej sesji to 50 minut.
 10. Uczestniczka zobowiązuje się do odwołania sesji (lub przesunięcia jej terminu) najpóźniej 24 h przed planowanym rozpoczęciem sesji. W przeciwnym razie sesja przepada.
 11. Formą zapłaty za wszystkie 3 sesje jest książka o wartości nieprzekaczającej 100 zł brutto. Książkę będącą formą zapłaty wskazuje danej osobie bezpośrednio Coach.
 12. Książka może być w dowolnym formacie wskazanym przez Coacha: drukowana, e-book, audiobook.
 13. Jeśli ustalono między Uczestniczką i Coachem, że wybrana książka jest w formie papierowej, powinna zostać dostarczona Coachowi paczkomatem, w terminie nie dłuższym niż 7 dni od zakończenia ostatniej sesji. Jeśli jest w formie elektronicznej jak e-book czy audiobook, plik powinien zostać przesłany w terminie nie dłuższym niż 7 dni od zakończenia ostatniej sesji.
 14. Szczegóły adresu nadania zostaną podane bezpośrednio osobie, która odbędzie sesje.
 15. Uczestniczką programu może zostać osoba pełnoletnia.
 16. Przystępując do programu i wysyłając maila ze zgłoszeniem, Uczestniczka wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji programu (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
 17. Administratorem danych osobowych zgodnie z RODO jest Fundacja Moc Kobiet, KRS 0000975169, NIP 5242941861, REGON 52220516900000, ul. Mokra 2/51, 03-562 Warszawa. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się pod adresem e-mail: kontakt@mockobiet.eu