Spotkamy się na żywo w sobotę 1 października 2022 roku!

Po co i dla kogo

Często ograniczenia rodzą się w nas nieproszone. Spróbuj jednak otworzyć się na nowe możliwości. Przecież lepiej jest pracować, by żyć, niż tylko żyć, by pracować. Jeśli podejmowane działania ulepszają świat, pomagają innym, poczucie sprawczości staje się wręcz niebotyczne! 

Jak jednak przejść od słów do czynów? Prowadzenie biznesu wymaga wielu zdolności. Często to poczucie niepewności zaburza stabilność, szczęście, wewnętrzny spokój. Dziś chcemy Ci powiedzieć, że dobrostan jest możliwy do osiągnięcia. Wszystko przecież zaczyna się w głowie. 

 

Szanowni Państwo,

W Warszawie 1 października br. odbędzie się II Konferencja Szkoleniowa Fundacji Moc Kobiet pod hasłem „ODWAŻ SIĘ NA MOC!” skierowana do przedsiębiorczych kobiet. Przygotowaliśmy zarówno indywidualne pakiety uczestnictwa, jak i dla Partnerów Fundacji Moc Kobiet czy Wystawców.

W trakcie Konferencji odbędą się wykłady szkoleniowe z ćwiczeniami dla Uczestników dotyczące: 

• planowania i kontroli finansów osobistych, 

• budowania modelu biznesu i strategii konkurencji, 

• dopasowania wizerunku do segmentu cenowego i budowania ofert, 

• biznesu odpowiedzialnego społecznie i idei slow na przykładzie branży modowej,

• psychologii piękna oraz psychodietetyki i stylu.

Wszystkie zagadnienia, które pojawią się podczas konferencji, zostaną zebrane w książce pokonferencyjnej. Dystrybucją publikacji zajmie się wydawnictwo Moc Media. Do publikacji może dołączyć każdy Uczestnik konferencji. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt: kontakt@mockobiet.eu.

Każdy Partner Fundacji Moc Kobiet jest jednocześnie sponsorem biletów dla beneficjentek Fundacji Moc Kobiet, którym dochód uniemożliwia uczestnictwo w konferencji. Bilety sponsorowane zostały już przekazane do warszawskich oddziałów Urzędu Pracy (przy ul. Ciołka i Grochowskiej) dla osób tam zarejestrowanych i planujących otwarcie własnej działalności gospodarczej.

Na zakończenie konferencji zostaną rozdane nagrody dla najaktywniejszych osób, które będą brały udział w wydarzeniu.

Po konferencji organizujemy uroczystą kolację w Wódka Gessler na Widelcu, na którą obowiązują osobne wejściówki – obecnie już niedostępne. (Uczestnictwo w konferencji nie jest jednoznaczne z uczestnictwem w kolacji).

Dochód z konferencji w całości przeznaczono na realizację programu rozwojowego dla kobiet “Widzialne”.

Z wyrazami szacunku

Sylwia Chrabałowska, Ph.D. Candidate

Prezeska Fundacji Moc Kobiet i CEO Moc Media

 

Agenda

10:00 – 10:30: CZAS NA ZAREJESTROWANIE OBECNOŚCI UCZESTNIKÓW 🙂

10:30: PUNKTUALNY START!

10:30 – 10:45: Inauguracja: Sylwia Chrabałowska, Ph.D. Candidate, odpowie na pytanie “MOCARNA KOBIETA – CO TO DZISIAJ ZNACZY?”. Wprowadzi Uczestników Konferencji w kwestie organizacyjne oraz networking.

10:45 – 11:45: OSOBISTY KOMPAS FINANSOWY (warsztat): Magdalena Kulczycka pokaże, jak dobrze opracować plan finansów osobistych, który będzie działał zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

11:45 – 12:45: MODEL BIZNESU W SZEŚCIU KROKACH (warsztat): Sylwia Chrabałowska, Ph.D. Candidate, zaprezentuje autorską metodę 6 kroków dojścia do modelu biznesu dla przedsiębiorców oraz pokaże sprawdzone sposoby na analizę konkurencji i strategię budowania przewagi konkurencyjnej.

12:45 – 13:00: Częstujemy lunchowo zapraszamy na Spotkania z Gośćmi przy lunchu 🙂

13:00 – 13:15: Spotkanie z Gościnią Specjalną  – Katarzyną Zegan,  która ma wiele doświadczeń zawodowych jako przedsiębiorca i etatowiec, a do tego podróżuje. Jest m.in. założycielką marki Insider Travel Representation zajmującej marketingiem zagranicznych firm turystycznych, a także kierowniczką jednego z oddziałów OVB – firmy doradczej z zakresu finansowo-ubezpieczeniowego. Katarzyna opowie o wielozawodowości, czyli zarządzaniu sobą w karierze.

13:15 – 13:45: Spotkanie z Gościnią Specjalną – Agnieszką Włodarczyk, której marka TERRANUM obchodzi w tym roku 10 urodziny. Agnieszka będzie mówić o “drugim życiu kobiety”, o „zaczynających od nowa…”, inspirując, by ten kolejny początek był pełny mocy i otwarty na realizację marzeń. Na spełnienie jest zawsze czas idealny!

13:45 – 14:00: Spotkanie z Gościną Specjalną  Karoliną Rybus Przeniosło, która jest dyplomowanym coachem, opowie o tym, w jaki sposób znaleźć siłę i odwagę do zmiany pracy, zawodu, wyprowadzki, założenia biznesu, otworzenia nowego rozdziału po rozstaniu. 

14:00 – 14:15: Spotkanie z Gościnią Specjalną – Katarzyną Machałowską, wykładowczynią akademicką, trenerką w zakresie przedsiębiorczości i prawa pracy, opiekunką merytoryczną kierunku Kadry i Płace studiów podyplomowych WSB w Warszawie, która opowie, jak godzić życie zawodowe z rodzinnym w świetle obowiązującego prawa pracy.

14:15 – 14:30: Spotkanie z Gościem Specjalnym – Adamem Gesslerem, restauratorem, który opowie, jak zmienić swój model biznesu, gdy zmieniają się warunki, w których jest prowadzony. Sam z powodu pandemii musiał zamknąć wszystkie lokale. Dziś znowu można gościć w Jego restauracjach, ale dzięki kryzysowi istnieją delikatesy Kuchnia Gessler Delikatesy oraz DELI2 z pysznymi daniami zamkniętymi w słoiki.

14:30 – 15:30: BIZNES DOBRZE OPAKOWANY (warsztat): Anna Zakrzewska-Maciak, właścicielka agencji reklamowej i globalna projektantka opakowań, pomoże zrozumieć hasło „klient kupuje oczami” i pokaże, jak wizerunek wpływa na odbiór oferty, marki i ocenę produktów. Jak dopasować wizerunek do segmentu cenowego i zrozumieć, co leży u podstawy tworzenia ofert.

15:30 – 16:30: JAKOŚĆ NOSI SIĘ STYLOWO (warsztat): Monika Szymor, projektantka mody z Łodzi, która pracuje w zgodzie z ideą slow fashion, skupi uwagę na CSR, planowaniu produkcji i logistyki, posługując się przykładem branży modowej. Opowie o transparentności firm i jak stać się odpowiedzialną marką.

16:30 – 16:45: Częstujemy kawowo i zapraszamy na Spotkania z Gośćmi przy kawie 🙂

16:45 – 17:00: Spotkanie z Gościnią Specjalną – Iwoną Jędral, trenerką rozwoju osobowości, autorką programu dla kobiet Droga do Siebie oraz programu dla seniorów W Stronę Szczęścia, która opowie o mocy, jaka drzemie w każdym z nas. 

17:00 – 17:15: Spotkanie z Gościnią Specjalną – Renatą A. Godlewską, wykładowczynią akademicką, Mistrzynią Polski w makijażu profesjonalnym, finalistką Mistrzostw Świata w makijażu, która będąc jednocześnie psychologiem społecznym stworzyła psychologię piękna oraz została Osobowością Roku w konkursie BEAUTY FORUM Award Poland 2021. Podczas spotkania Renata opowie o psychologii piękna.

17:15 – 18:15: STYLOWA STRATEGIA MARKI OSOBISTEJ (warsztat): Małgorzata Nitka, psychodietetyczka, zdradzi metody, jak zacząć od nowa, jak pokazać się w nowym świetle, przemienić obecną wersję siebie i spełnić swoje marzenia, zaczynając na innym poziomie mentalnym.

18:15 – 18:30: Rozdanie nagród-niespodzianek dla najaktywniejszych i pożegnanie Uczestników Konferencji. Możliwość bezpłatnego przekazania nagród dla Uczestników przed wydarzeniem.

🙂 Po wydarzeniu o godz. 19:30 organizujemy uroczystą kolację w restauracji Wódka na widelcu. Gessler na pl. Trzech Krzyży w Warszawie. Restauracja znajduje się w oddaleniu 20 minut spaceru od miejsca, w którym będzie odbywać się konferencja. Możliwy jest również dojazd miejskimi środkami lokomocji lub taksówką. (NA KOLACJĘ OBOWIĄZUJĄ ODDZIELNE WEJŚCIÓWKI – obecnie już niedostępne. (Uczestnictwo w konferencji nie jest jednoznaczne z uczestnictwem w kolacji).

Pakiety dla uczestników indywidualnych
II Konferencji Szkoleniowej Fundacji Moc Kobiet

Pakiet BASIC

UDZIAŁ W KONFERENCJI

materiały SZKOLENIOWE

POCZĘSTUNEK KAWOWY

POCZĘSTUNEK LUNCHOWY

fotorelacja

Pakiet vip

UDZIAŁ W KONFERENCJI

materiały SZKOLENIOWE

POCZĘSTUNEK KAWOWY

POCZĘSTUNEK LUNCHOWY

fotorelacja

DODATKOWE MATERIAŁY SZKOLENIOWE WYKRACZAJĄCE POZA PROGRAM KONFERENCJI:

 • „Planowanie strategiczne”
 • „STRATEGIE konkurencji”
 • „SOCIALMEDIA małej firmy z szablonami”
 • „Wizerunek w biznesie”

Uroczysta Kolacja w restauracji “Wódka na widelcu. Gessler” przy placu trzech krzyży w warszawie

Pakiet premium

UDZIAŁ W KONFERENCJI

materiały SZKOLENIOWE

POCZĘSTUNEK KAWOWY

POCZĘSTUNEK LUNCHOWY

fotorelacja

doDATKOWE materiałY szkoleniowE WYKRACZAJĄCE POZA PROGRAM KONFERENCJI:

 • „Planowanie strategiczne”
 • „STRATEGIE konkurencji”
 • „socialmedia małej firmy z szablonami”
 • „Wizerunek w biznesie”

Goście specjalni

(kolejność alfabetyczna)

Adam Gessler

Restaurator. Kontynuator najlepszych przedwojennych tradycji. Zawsze w muszce, mistrz ceremonii. Stworzył legendarnego Krokodyla na Starym Mieście i Stajnię Chojnów pod Warszawą. Prowadził m.in. restaurację “U Kucharzy” (wyróżnienie Przewodnika Michelin w 2009), bistro a la Fourchette “Przekąski-Zakąski”, krakowską restaurację “Gessler we Francuskim”, a w Londynie restaurację z polską kuchnią “Gessler at Daquise”. Gospodarz kulinarnego programu w TVP1 “Wściekłe gary”. Obecnie zaprasza do "Wódki na widelcu. Gessler" na placu Trzech Krzyży w Warszawie.

Renata A. Godlewska [@psycholog.piekna]

Wykładowczyni akademicka, psycholog społeczny. Dyplomowany Mistrz Wizażu. Mistrzyni Polski w makijażu profesjonalnym, finalistka Mistrzostw Świata w makijażu. Współtwórczyni magazynu dla wizażystów "MAKE-UP TRENDY". Prelegentka, beauty coach, autorka książki "Praktyczna kosmetologia krok po kroku. Makijaż medyczny". Laureatka konkursu BEAUTY FORUM Award Poland 2021 w kategorii Osobowość roku - MAKE-UP EXPERT.

Iwona Jędral

Terapeutka, trenerka rozwoju osobowości, autorka programu dla kobiet "Droga do Siebie" oraz programu dla Seniorów "W stronę szczęścia". Towarzyszę osobom, które pragną wziąć odpowiedzialność za swój los, aktywnie uczestnicząc w procesie własnej zmiany. Przeprowadza przez procesy wychodzenia ze starych schematów, otwierania sią na rzeczywistość, poznawania własnych emocji i radzenia sobie z nimi. Pokazuje, że jeśli damy sobie szansę, podejmiemy wyzwanie i stopniowo krok po kroku będziemy pracować nad sobą, dotrzemy do wnętrza, uleczymy rany, a wówczas jesteśmy w stanie żyć w radości i równowadze.

Katarzyna Machałowska

Doświadczona trenerka wykorzystująca nowoczesne techniki uczenia w podnoszeniu wiedzy, kompetencji i umiejętności uczestników szkoleń. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach dotyczących przedsiębiorczości i prawa pracy. Jest wykładowcą akademickim i opiekunem merytorycznym kierunku Kadry i Płace na studiach podyplomowych realizowanych przez Wyższą Szkołę Bankową w Warszawie. Katarzyna Machałowska stworzyła „Akademię W-U-K” i od blisko 15 lat wspiera w niej przedsiębiorców i pracowników w rozwoju zawodowym. Katarzyna jest współautorką licznych publikacji z zakresu prawa pracy. Członkiem i ekspertem merytorycznym w Komisji Oceny Wniosków z programów finansowanych z funduszy europejskich. Laureatka I miejsca w plebiscycie „Lokalnie Lojalni” w kategorii „Szkolenia i doradztwo” oraz laureatka I miejsca w plebiscycie „Kobieca Twarz Kujaw i Pomorza” w kategorii „Matki”.

Karolina Rybus Przeniosło

Dyplomowany coach. Od ponad 15 lat wspiera kobiety na drodze do akceptacji siebie i życia w harmonii. Wspiera firmy jako HR Business Consultant, pomagając w podnoszeniu efektywności zawodowej pracowników, przeciwdziałaniu wypaleniu zawodowemu, a także ułatwiając przebranżowienia.

Agnieszka Tarajko-Bąk

Podczas konferencji to Agnieszka będzie nas chwytać okiem swojego obiektywu. Na co dzień Aga pomaga budować profesjonalny wizerunek za pomocą zdjęć. Stawia na autentyczność, wyrazistość i spójność. Misją Agi jest pomóc innym w wyrażeniu siebie tak, aby zyskać zaufanie klientów, wyróżnić się w sieci i osiągnąć upragniony sukces.

Agnieszka Włodarczyk

Licencjonowany pośrednik obrotu nieruchomościami. Pomaga sprzedać, wynająć nieruchomości. Prowadzi własne biuro nieruchomości TERRANUM, dbając, by każda osoba w jej zespole mogła realizować swoje pasje, uczyć i rozwijać umiejętności oraz jednocześnie zarabiać. W codziennej pracy wykorzystuje nowoczesne technologie, by skutecznie działać i realizować zlecenia sprzedaży i najmu nieruchomości.

Katarzyna Zegan

Przedsiębiorca, etatowiec i podróżnik. Choć jest już po 40 urodzinach, nadal buduje się w nowych branżach. Kobieta pracująca, która podnosi rękawicę, jaką rzuca jej życie, bo lubi wyzwania. Człowiek o wielu zawodowych doświadczeniach. Dziś Kierownik Oddziału OVB - firmy doradczej z zakresu finansowo-ubezpieczeniowego. Lider komunikacji wewnętrznej w korporacji. Założyciel i właściciel marki Insider Travel Representation zajmującej marketingiem zagranicznych firm turystycznych.

Trenerki prowadzące warsztaty szkoleniowe 1.10.2022

(kolejność alfabetyczna)

Sylwia Chrabałowska, Ph.D. Candidate

Fundatorka i prezeska Fundacji Moc Kobiet. Ekspertka rynku wydawniczego, związana z mediami i wydawnictwami od 1998 r. Założycielka wydawnictwa Moc Media, wierząca w połączenie starych mediów z nowymi i biznesu z etyką. Doktorantka SGH. Mentorka w ramach projektów pro bono „Moc Kobiet” i „Program Mentoringowy SGH”. Członek Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, Polskiej Izby Książki. Autorka kursów zawodowych. Prowadzi konsultacje biznesowe i organizuje warsztaty o zróżnicowanej tematyce. Jest przekonana, że to myśli, stwarzają naszą przyszłość. Dlatego motywuje innych, by chcieli brać sprawy w swoje ręce. Wyróżniona Certyfikatem Działacza NGO.

Magda Kulczycka

Trener Edukacji Finansowej, Architekt Dobrej Zmiany z zamiłowaniem do prostych rozwiązań, pasjonatka rozwoju i ludzi. Z natury optymistka, wulkanem energii i twórczych pomysłów. Pomaga oswajać trudne tematy, burzyć stereotypy i budować finansowe bezpieczeństwo, a także pozytywne przekonania na temat pieniędzy. Uczy, jak układać się z finansami i podchodzić do nich na luzie, by wieść lepsze życie.

Małgorzata Nitka

Pierwsza w Polsce psychodietetyczka, która jest jednocześnie Style Coachem™ (osobistą stylistką i trenerem rozwoju osobistego w jednym). Pomaga kobietom stać się nową, niepowtarzalną wersją siebie nie tylko poprzez poprawę wyglądu, ale przede wszystkim poprzez transformację wewnętrzną, przełamywanie ograniczającego myślenia i odzyskanie równowagi energetycznej na poziomie ciała, umysłu i duszy.

Monika Szymor

Przewodnicząca Rady Fundacji Moc Kobiet.
Łodzianka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i Uniwersytetu Łódzkiego. Projektantka mody, założycielka marki odzieżowej SheMore. Od lat promuje ideę slow fashion. Publikuje na temat zrównoważonego rozwoju oraz odpowiedzialnych wyborów konsumenckich. Wspiera kobiety w kształtowaniu własnego wizerunku i stylu. Od dziecka zakochana w książkach. Autorka poradnika eksperckiego pt. "Slow fashion"

Anna Zakrzewska-Maciak

Ania pełni funkcję Dyrektora Artystycznego (Art Director) w ZAK Studio. Sprawuje nadzór nad kreatywną i merytoryczną realizacją projektów, jak również odpowiada za budowanie współpracy z drukarniami. Z wykształcenia jest psychologiem i fotografem. Aktywnie występuje jako prelegentka na wydarzeniach branżowych, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie roli kreacji graficznych w budowaniu przewagi konkurencyjnej firm.

Wystawcy 1.10.2022

(kolejność alfabetyczna)
BIURO RACHUNKOWE E.T.M. Sp. z o.o. Rok założenia 1990

„Budżetowanie to wskazanie swoim pieniądzom, dokąd mają iść”.

–  ETM Sp. z o.o.

ovb logo

„YO(U)nited – we help!

W OVB ludzie są w centrum uwagi, dlatego wspólnie pomagamy. Ty też możesz mieć w tym swój udział”.

– OVB Allfinanz Polska Sp. z o.o.

TERRANUM

„Naszą pasją jest pomoc w spełnianiu marzeń o domu”.

–  Terranum

Antonina Żero biżuteria

“BO JESTEŚ SOBĄ, co oznacza, że tworzona biżuteria ma podkreślać styl i charakter osoby, która ją nosi”.

– Antonina Żero Biżuteria

Wystawcy 1.10.2022

(kolejność alfabetyczna)

O programie rozwojowym Fundacji Moc Kobiet

Program "Widzialne"

To budujący i wzmacniający równą godność płci program, zwiększający szanse kobiet na rynku pracy.
Praca zawodowa umożliwia podejmowanie aktywności w różnych obszarach życia. Jej brak utrudnia albo uniemożliwia pełne uczestnictwo w życiu społecznym, ogranicza nawiązywanie kontaktów, prezentację swoich kwalifikacji i dokonań. Działania podejmowane w ramach programu „Widzialne” mają na celu przywrócenie kobietom pewności siebie, by we własnych oczach stały się widzialne. Program dostarcza wiedzy o współczesnych narzędziach i pomaga w nabywaniu kompetencji, dzięki którym Beneficjentki same zaczynają budować i wzmacniać równą godność płci oraz zwiększać swoje szanse na rynku pracy.

"Rewolucja" Magdaleny Bukowiec

W ubiegłym roku Fundacja Moc Kobiet przy wsparciu wydawnictwa Moc Media rozpoczęła działania na rzecz realizacji Programu "Widzialne". Dochód wydawnictwa Moc Media ze sprzedaży tomiku poezji Magdaleny Bukowiec pt. "Rewolucja" został w całości przeznaczony na "Widzialne".

Termin konferencji szkoleniowej

1 października 2022 spotkamy się na żywo!

(1.10.2022 w godzinach 10:00-18:30)

Miejsce, w którym odbędzie się konferencja szkoleniowa

„Agrykola” posiada pokoje w standardzie hotelowym i równocześnie jest schroniskiem I kategorii. Mieści się przy ul. Myśliwieckiej 9 w Warszawie. 

Ośrodek zapewnia noclegi gościom indywidualnym i grupowym. Ponadto część pokoi jest przystosowana dla osób z niepełnosprawnościami. “Agrykola” dysponuje również salami konferencyjnymi oraz centrum odnowy biologicznej. W najbliższym otoczeniu “Agrykoli” znajdują się takie obiekty, jak: Łazienki Królewskie, Zamek Ujazdowski, Park Agrykola, Park Ujazdowski, stadion Legii Warszawa z muzeum Legii, Radio Trójka.

Regulamin konferencji szkoleniowej

Regulamin II Konferencji Szkoleniowej Fundacji Moc Kobiet

Dzień dobry!

Jak przejść od słów do czynów? Prowadzenie biznesu wymaga wielu zdolności, także organizacja konferencji. Dlatego, aby wszystko było dopieszczone na ostatni guzik, konferencja potrzebuje również regulaminu. Tyle słowem wstępu, teraz czas na formalności. Na początek dane rejestrowe organizatora konferencji: Fundacja Moc Kobiet, KRS 0000975169, NIP 5242941861, REGON 52220516900000, ul. Mokra 2/51, 03-562 Warszawa.

Poniżej znajduje się regulamin, w którym zostały zawarte informacje m.in. o sposobie zakupu biletu uprawniającego do wzięcia udziału w konferencji, zasadach uczestnictwa w konferencji, przetwarzania danych osobowych uczestników konferencji.

W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z regulaminem konferencji, prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@mockobiet.eu.

Pozdrawiamy

Organizatorzy

§1

Definicje

Na potrzeby niniejszego regulaminu przyjmuje się następujące znaczenie poniższych pojęć:

 • Konferencja – II Konferencja Szkoleniowa Fundacji Moc Kobiet pod hasłem „Odważ się na moc!” odbywająca się 1.10.2022 r. w Warszawie przy ul. Myśliwieckiej 9,
 • Konsument – osoba fizyczna zawierająca z Organizatorem umowę niezwiązaną bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową,
 • Kupujący – osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, osoba prawna lub ułomna osoba prawna zawierająca z Organizatorem Umowę; Kupujący może być jednocześnie Uczestnikiem,
 • Organizator – Fundacja Moc Kobiet,
 • Regulamin – niniejszy regulamin dostępny pod adresem https://mockobiet.eu/odwaz-sie-na-moc/#regulamin
 • Strona Konferencji – strona internetowa dostępna pod adresem https://mockobiet.eu/odwaz-sie-na-moc/,
 • Uczestnik – osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych biorąca udział w Konferencji,
 • Umowa – umowa zawierana pomiędzy Organizatorem a Kupującym, mocą której Organizator zobowiązuje się zapewnić udział w Konferencji Kupującemu lub osobom wskazanym przez Kupującego.

§2

Postanowienia wstępne

 1. Konferencja organizowana jest przez Organizatora.
 2. Konferencja odbywa się 1.10.2022 r. w Warszawie przy ul. Myśliwieckiej 9.
 3. Wszelkie szczegóły dotyczące Konferencji, takie jak program, sylwetki prelegentów, opisy poszczególnych wystąpień, dostępne są na Stronie Konferencji. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w programie Konferencji z uwagi na okoliczności od niego niezależne. Wszelkie zmiany będą komunikowane na Stronie Konferencji.
 4. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przełożenia terminu Konferencji, jak również do zmiany miejsca odbywa się Konferencji z przyczyn niezależnych od Organizatora. W przypadku odwołania Konferencji, Kupujący otrzymają zwrot całości kwoty zapłaconej za bilety. W przypadku zmiany miejsca lub terminu Konferencji, Kupujący może w ciągu 7 dni od poinformowania go o zmianie odstąpić od Umowy. W takiej sytuacji, Kupujący otrzyma zwrot całości kwoty zapłaconej za bilety.
 5. Udział w Konferencji jest odpłatny, z zastrzeżeniem ust. 6p oniżej. Opłaty związane z uczestnictwem w Konferencji zamieszczone są na Stronie Konferencji i wyrażone są w kwocie netto, do której należy doliczyć podatek VAT wg aktualnie obowiązującej stawki w Rzeczypospolitej Polskiej. Organizator zastrzega sobie prawo do udzielania rabatów od cen podstawowych zamieszczonych na Stronie Konferencji.
 6. Organizatorowi przysługuje prawo do zapewnienia nieodpłatnego udziału w Konferencji wybranym przez siebie osobom, w szczególności sponsorom, prelegentom, przedstawicielom mediów, zwycięzcom konkursów, osobom zaangażowanym w organizację Konferencji, beneficjentom z ramienia Urzędów Pracy i innych jednostek samorządowych oraz ośrodków kultury. Osoby takie powinny mimo wszystko przejść przez proces rejestracji, zgodnie z postanowieniami § 4 Regulaminu, korzystając z formularza rejestrowego przekazanego przez Organizatora pozwalającego na nieodpłatną rejestrację.

§3

Zakup biletów

 1. Udział w Konferencji możliwy jest na podstawie posiadanego biletu.
 2. Zakup biletów możliwy jest za pośrednictwem Sklepu Pełnego Mocy, do którego bezpośrednio kieruje Strona Konferencji.
 3. W celu zakupu biletów, należy podjąć następujące kroki:
  • wybrać rodzaj biletu uprawniającego do udziału w Konferencji,
  • przejść do wybranego biletu w Sklepie Pełnym Mocy,
  • określić liczbę biletów,
  • przejść do koszyka,
  • wypełnić formularz zamówienia,
  • wybrać jeden z dostępnych w sklepie sposób płatności (tradycyjny przelew bankowy albo płatność on-line kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu PayNow lub BLIK),
  • zaakceptować Regulamin,
  • kliknąć w przycisk finalizujący zamówienie.
 4. W przypadku wyboru płatności on-line, po kliknięciu w przycisk finalizujący zamówienie nastąpi przekierowanie do serwisu płatniczego celem dokonania płatności. Po skutecznym dokonaniu płatności nastąpi zwrotne przekierowanie na stronę z potwierdzeniem rejestracji.
 5. W przypadku wyboru płatności tradycyjnym przelewem bankowym, po kliknięciu w przycisk finalizujący zamówienie nastąpi przekierowanie na stronę z potwierdzeniem rejestracji i danymi do przelewu.
 6. W ramach formularza zamówienia możliwe jest podanie kodu rabatowego w celu obniżenia kwoty do zapłaty.
 7. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem zakupu biletów i szczegółami związanymi z udziałem w Konferencji, w tym informacje związane z przekazaniem Organizatorowi danych faktycznych uczestników Konferencji, w tym informacje związane z przekazaniem Organizatorowi danych faktycznych uczestników Konferencji (tzw. rejestracja uczestników).
 8. Faktura zostanie doręczona Kupującemu drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zamówienia.

§4

Rejestracja nieodpłatna

 1. Osoby, które mają zapewniony nieodpłatny udział w Konferencji proszone są mimo wszystko o przejście przez proces rejestracji odpowiadający zakupowi biletów opisanemu w § 3 Regulaminu z tą różnicą, że rejestracja jest dokonywana na specjalnie przekazanym formularzu Google, w który należy wypełnić i wysłać do organizatora po zaakceptowaniu regulaminu.
 2. Celem uniknięcia wątpliwości, postanawia się, że w sytuacji, w której osoby mające zapewniony udział w Konferencji, w szczególności prelegenci, nie przejdą przez proces rejestracji opisany w § 3 Regulaminu, biorąc udział w Konferencji stają się jej Uczestnikami i są związani postanowieniami Regulaminu.

§5

Wstęp na teren Konferencji

 1. Wstęp na teren Konferencji możliwy jest po uprzednim potwierdzeniu swojej obecności przy stworzonym w tym celu stanowisku. Potwierdzenie obecności dotyczy również wszystkich Uczestników mających zapewniony nieodpłatny udział w Konferencji.
 2. Potwierdzając swoją obecność, Uczestnik Konferencji otrzyma indywidualny identyfikator oraz materiały startowe.
 3. Potwierdzenie obecności jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu, który udostępniany jest do wglądu Uczestnikowi przy stanowisku, o którym mowa w ust. 1 powyżej. Ponadto, Regulamin dostępny jest na stronie internetowej https://mockobiet.eu/odwaz-sie-na-moc/#regulamin
 4. Organizator zachowuje prawo do odmowy wstępu na teren Konferencji osobom w stanie wskazującym na spożycie alkoholu lub innych substancji odurzających, osób agresywnych lub w inny sposób zagrażających bezpieczeństwu. W takiej sytuacji, Kupującemu nie przysługuje zwrot płatności ani jakiejkolwiek jej części, dokonanej z tytułu Umowy.
 5. Na teren odbywania się Konferencji nie wolno wnosić przedmiotów mogących stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa, takich jak: broń, środki wybuchowe, środki toksyczne, używki, wszelkiego rodzaju gazy obronne. Organizator zachowuje prawo do kontroli przedmiotów wnoszonych na teren odbywania się Konferencji. W razie stwierdzenia niedozwolonych przedmiotów, Organizator nie zapewnia ich depozytu. Odmowa wstępu na teren Konferencji z uwagi na posiadanie niedozwolonych przedmiotów nie daje Kupującemu prawa do domagania się zwrotu płatności ani jakiejkolwiek jej części, dokonanej z tytułu Umowy.

§6

Zachowanie podczas Konferencji

 1. Uczestnicy Konferencji zobowiązani są przestrzegać zasad bezpieczeństwa, przepisów BHP i przeciwpożarowych obowiązujących w miejscu odbywania się Konferencji, jak również stosować się do zaleceń obsługi Konferencji.
 2. Uczestnicy Konferencji zobowiązani są zachowywać się w sposób kulturalny, niezakłócający przebiegu Konferencji, porządku publicznego, nienarażający innych Uczestników na niebezpieczeństwo, nie naruszający dóbr osobistych innych Uczestników, nie wpływający negatywnie na dobre imię Organizatora lub w inny sposób wyrządzający lub mogący wyrządzić szkodę Organizatorowi lub innym Uczestnikom.
 3. W razie zachowania sprzecznego z ust. 1 lub 2 powyżej, Organizator uprawniony jest do usunięcia Uczestnika z miejsca odbywania się Konferencji. W takiej sytuacji, Kupującemu nie przysługuje zwrot płatności ani jakiejkolwiek jej części, dokonanej z tytułu Umowy.
 4. Uczestnicy zobowiązani są do noszenia w widocznym miejscu identyfikatorów otrzymanych od Organizatora. Osoby bez identyfikatora mogą nie zostać wpuszczone do pomieszczeń, w których odbywa się Konferencja.
 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy Uczestnika zostawione, zagubione lub skradzione podczas Konferencji. Uczestnik ponosi odpowiedzialność za zniszczenia dokonane w miejscu organizacji Konferencji.
 6. Z uwagi na niemożliwość przewidzenia wszystkich zagrożeń związanych z zachowaniem Uczestników podczas Konferencji, Organizator zachowuje prawo do podejmowania bieżących decyzji w sprawach nieujętych w Regulaminie. Jeżeli taka decyzja doprowadzi do wykluczenia Uczestnika z udziału w Konferencji, Kupującemu nie przysługuje zwrot płatności ani jakiekolwiek jej części, dokonanej z tytułu Umowy.

§7

Świadczenia Organizatora

 1. Organizator zapewnia uczestnikom Konferencji możliwość uczestnictwa we wszystkich prelekcjach, warsztatach, panelach itp. odbywających się w czasie Konferencji, podstawowy catering podczas Konferencji oraz materiały konferencyjne.
 2. Koszty dojazdu do miejsca odbywania się Konferencji, koszty zakwaterowania i inne koszty związane z udziałem w Konferencji pokrywa samodzielne Uczestnik.
 3. Umowę uważa się za wykonaną przez Organizatora poprzez samo stworzenie Kupującemu możliwości wzięcia udziału w Konferencji. W sytuacji, w której Kupujący lub Uczestnicy, dla których Kupujący kupił bilety uprawniające do udziału w Konferencji, nie wezmą udziału w Konferencji lub jakimkolwiek jej elemencie, a nie doszło uprzednio do skutecznego odstąpienia od Umowy lub rozwiązania Umowy za porozumieniem stron, Kupującemu nie przysługuje zwrot płatności, ani jakiejkolwiek jej części, dokonanej z tytułu Umowy.

§8

Wizerunek

 1. Biorąc udział w Konferencji, Uczestnik przyjmuje do wiadomości, że podczas Konferencji mogą być wykonywane zdjęcia oraz filmy wideo w celu stworzenia, a następnie rozpowszechniania w Internecie różnego rodzaju relacji z Konferencji.
 2. Organizator niniejszym informuje Uczestnika, że zgodnie z art. 81 ust. 2 pkt 2 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku osoby stanowiącej jedynie szczegół całości. Niezależnie od tego, biorąc udział w Konferencji, Uczestnik wyraża zgodę na rozpowszechnianie swojego wizerunku utrwalonego na zdjęciach oraz filmach wideo wykonanych podczas Konferencji. Zgoda obejmuje rozpowszechnianie zdjęć i filmów w Internecie w celach związanych z relacjonowaniem, recenzowaniem, opisywaniem lub promowaniem Konferencji. Zgodę Uczestnik może w każdej chwili cofnąć, jak również już w chwili wykonywania zdjęcia lub filmu przez fotografa oświadczyć, że nie wyraża zgody na opisane powyżej rozpowszechnianie swojego wizerunku. Cofnięcie zgody możliwe jest poprzez indywidualny kontakt z Organizatorem, w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej kontakt@mockobiet.eu. Cofnięcie zgody działa wyłącznie na przyszłość i nie wpływa na legalność rozpowszechniania wizerunku przed cofnięciem zgody.
 3. W sytuacji, w której Uczestnik dobrowolnie bierze udział w nagraniu wideo, udzielając krótkiej wypowiedzi, wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku, imienia i nazwiska, stanowiska służbowego, ewentualnej informacji o pracodawcy, instytucji, którą reprezentuję, głosu i wypowiedzi udzielonych przed kamerą, w celu rozpowszechniania zrealizowanego w ten sposób nagrania w celach związanych z relacjonowaniem, recenzowaniem, opisywaniem lub promowaniem Konferencji. Udzieloną zgodę Uczestnik może w każdej chwili cofnąć. Cofnięcie zgody możliwe jest poprzez indywidualny kontakt z Organizatorem, w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej kontakt@mockobiet.eu. Cofnięcie zgody działa wyłącznie na przyszłość i nie wpływa na legalność rozpowszechniania wizerunku przed cofnięciem zgody.

§9

Dane osobowe

 1. Administratorem danych osobowych Kupujących i Uczestników jest Organizator.
 2. Jeżeli Kupujący przekazuje Organizatorowi dane osobowe Uczestników, oświadcza, że jest uprawniony do ich przekazania Organizatorowi w celu zapewnienia Uczestnikom udziału w Konferencji i poinformował Uczestników o celu przekazania danych oraz przetwarzania tych danych przez Organizatora.
 3. Dane osobowe Kupujących oraz Uczestników przetwarzane są przez Organizatora w celu wykonania Umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), wywiązywania się z obowiązków rachunkowych wynikających z przepisów prawa (art. 6 ust. 1 lit. c RODO), w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń oraz w celach statystycznych, co stanowi uzasadniony interes Organizatora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
 4. Organizator powierza przetwarzanie danych osobowych Kupujących i Uczestników swoim podwykonawcom, takim jak biuro rachunkowe, hostingodawca, dostawca usługi poczty elektronicznej, dostawca systemu mailingowego, firma kurierska, podmioty świadczące na rzecz Organizatora usługi związane z organizacją Konferencji.
 5. W związku z tym, że Organizator korzysta z usług Google, dane Kupujących i Uczestników mogą być przekazywane do Stanów Zjednoczonych Ameryki (USA) w celu ich przechowywania na serwerach Google. Google przystąpiło do programu Privacy Shield i w ten sposób zapewnia odpowiedni poziom ochrony danych osobowych.
 6. Dane osobowe Kupujących i Uczestników będą przechowywane do czasu upływu terminu przedawnienia roszczeń z tytułu Umowy, a następnie w celach statystycznych do czasu zakończenia prowadzenia działalności gospodarczej przez Organizatora, przy czym po upływie terminu przedawnienia roszczeń z tytułu Umowy, Kupujący lub Uczestnik mogą sprzeciwić się dalszemu przetwarzaniu danych osobowych, co spowoduje usunięcie danych. Jeżeli chodzi o dane osobowe zawarte w dokumentach księgowych, będą one przechowywane przez okres wymagany przepisami prawa.
 7. Organizator może zapewniać pewne dodatkowe świadczenia lub możliwości dla uczestników dotychczas organizowanych edycji Konferencji. W przypadku, w którym Kupujący lub Uczestnik zażąda usunięcia danych z bazy Organizatora, skorzystanie z tych świadczeń lub możliwości będzie niemożliwe.
 8. W ramach działań pokonferencyjnych, Organizator może wysyłać do Uczestników wiadomości e-mail związane z Konferencją. Uczestnik może w każdej chwili sprzeciwić się temu, wypisując się z listy subskrypcyjnej poprzez kliknięcie w przycisk widoczny w każdej wysyłanej do niego wiadomości. W takiej sytuacji, Uczestnik musi liczyć się z tym, że nie wszystkie materiały konferencyjne dotrą do niego.
 9. W zakresie wizerunku Uczestników utrwalonych w związku uczestnictwem w Konferencji, materiały zawierające wizerunki mogą być rozpowszechniane w Internecie, a co za tym idzie nie jest możliwe jednoznaczne wskazanie okresu przetwarzania danych osobowych w postaci wizerunku. Uczestnikowi przysługuje natomiast prawo do zażądania usunięcia materiałów zawierających jego wizerunek. Żądanie takie nie ma wpływu na legalność dokonanego uprzednio rozpowszechnienia materiałów, które to rozpowszechnienie dokonywane jest na podstawie przepisów prawa (art. 81 ustawy o prawie autorskim) lub na podstawie zgody Uczestnika, o której mowa w § 8 Regulaminu.
 10. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Organizatora, Kupującym i Uczestnikom przysługują następujące uprawnienia:
  • prawo dostępu do danych,
  • prawo do sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
 11. Realizacja uprawnień możliwa jest poprzez indywidualny kontakt z Organizatorem, w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej kontakt@mockobiet.eu. Organizator poucza niniejszym Kupujących i Uczestników, że ich uprawnienia, o których mowa powyżej nie mają charakteru bezwzględnego i mogą ustępować nadrzędnym interesom Organizatora jako administratora danych osobowych. Organizator zachęca w tym zakresie Kupujących i Uczestników do zapoznania się z art. 16 – 21 RODO. W celu ułatwienia Kupującym i Uczestnikom zrozumienia przywołanych przepisów, Organizator niniejszym wymienia przykładowo sytuacje, gdy poszczególne uprawnienia Kupujących lub Uczestników nie będą mogły zostać zrealizowane:
  • sprostowanie danych zawartych na fakturach możliwe jest wyłącznie poprzez posłużenie się korektą faktury lub notą korygującą,
  • usunięcie danych dotyczących zawartych Umów nie będzie możliwe wcześniej niż po upływie okresu przedawnienia roszczeń dotyczących Umów,
  • sprzeciw w stosunku do przetwarzania danych Uczestników nie będzie możliwy w trakcie realizacji Umowy, ponieważ uniemożliwiłoby to Organizatorowi należyte wykonanie Umowy.
 12. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia Umowy i wzięcia udziału w Konferencji.

§10

Prawa własności intelektualnej

Organizator poucza niniejszym Uczestników, że materiały udostępniane Uczestnikom w związku z udziałem w Konferencji, jak również treści prezentowane podczas Konferencji mogą być objęte ochroną prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej, a ich dalsze rozpowszechnianie może stanowić naruszenie praw podmiotów uprawnionych dające podstawę do pociągnięcia do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.

§11

Reklamacje

 1. Wszelkie reklamacje związane z Konferencją mogą być zgłaszane w formie pisemnej na adres Organizatora lub w formie elektronicznej na adres e-mail kontakt@mockobiet.eu
 2. Reklamacja powinna zawierać dane pozwalające na identyfikację osoby reklamującej i podjęcie z nią kontaktu, uzasadnienie reklamacji oraz żądania z nią związane.
 3. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od daty doręczenia reklamacji Organizatorowi. Organizator ustosunkuje się do reklamacji w takiej samej formie, w jakiej reklamacja została mu doręczona.

§12

Rezygnacja

 1. Każdy Kupujący może odstąpić od Umowy zawartej z Organizatorem najpóźniej na 14 dni przed pierwszym dniem Konferencji. Odstępne wynosi 30% kwoty zapłaconej Organizatorowi z tytułu Umowy i zostanie potrącone przez Organizatora z kwoty zwracanej Kupującemu. Możliwe jest również odstąpienie od Umowy w części, tj. w zakresie tylko niektórych z zakupionych biletów uprawniających do wzięcia udziału w Konferencji. Zwrot płatności po potrąceniu odstępnego zostanie dokonany nie później niż w ciągu 14 dni od poinformowania Organizatora o odstąpieniu od Umowy.
 2. Ponadto, Konsument może odstąpić od Umowy zawartej z Organizatorem bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od zawarcia Umowy, nie później niż do dnia rozpoczęcia Konferencji. W tym celu Konsument musi poinformować Organizatora o swojej decyzji, np. wysyłając wiadomość na adres kontakt@mockobiet.eu. W takiej sytuacji, Organizator zwróci Konsumentowi wszystkie otrzymane od niego z tytułu Umowy płatności. Zwrot nastąpi niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od poinformowania Organizatora o odstąpieniu od umowy. Począwszy od 01.06.2020 r., prawo do odstąpienia od umowy na zasadach opisanych w niniejszym paragrafie oraz wynikających z ustawy o prawach konsumenta przysługuje również osobie fizycznej zawierającej ze Sprzedawcą umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. W związku z tym, gdy w ramach niniejszego paragrafu mowa jest o uprawnieniach Konsumenta, począwszy od 01.06.2020 r. uprawnienia te dotyczą również osoby spełniającej powyższe kryteria.
 3. W celu uniknięcia wątpliwości, Organizator informuje niniejszym Kupującego, że w sytuacji, gdy Kupujący nie jest Konsumentem, Kupujący nie może odstąpić od Umowy później niż na 14 dni przed pierwszym dniem Konferencji. Jeżeli Kupujący lub Uczestnicy nie wezmą udziału w Konferencji, Kupującemu nie przysługuje zwrot dokonanej płatności z tytułu Umowy.

§13

Postanowienia końcowe

 1. Regulamin został przygotowany w oparciu o prawo polskie. Prawem właściwym dla Umów jest prawo polskie, z tym zastrzeżeniem, że nie pozbawia to Konsumentów możliwości powoływania się na przepisy ich ojczystego prawa, które są dla nich korzystniejsze niż rozwiązania przyjęte w prawie polskim. Począwszy od 01.06.2020 r. postanowienie to znajduje również zastosowania do osoby fizycznej zawierającej z Organizatorem umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej – w przypadku takiej osoby właściwość sądu rozpatrywana jest na zasadach ogólnych.
 2. Wszelkie spory związane z udziałem w Konferencji będzie rozpatrywać sąd powszechny właściwy ze względu na miejsce siedziby Organizatora. Postanowienie to nie dotyczy Konsumentów, w przypadku których zastosowanie znajduje właściwość miejscowa ogólna sądu. Począwszy od 01.06.2020 r. postanowienie to nie znajduje również zastosowania do osoby fizycznej zawierającej z Organizatorem umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej – w przypadku takiej osoby właściwość sądu rozpatrywana jest na zasadach ogólnych.
 3. Konsument ma możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Między innymi, Konsument ma możliwość:
  • zwrócenia się do stałego polubownego sądu konsumenckiego z wnioskiem o rozstrzygnięciu sporu wynikłego z zawartej umowy,
  • zwrócenia się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Konsumentem a Właścicielem Serwisu,
  • skorzystania z pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika prawa konsumenta lub organizacji społecznej, do której statutowych zadań należy ochrona konsumentów.
 4. Bardziej szczegółowych informacji na temat pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń, Konsument może szukać na stronie internetowej http://polubownie.uokik.gov.pl.
 5. Konsument może również skorzystać z platformy ODR, która dostępna jest pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr. Platforma służy rozstrzyganiu sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami dążącymi do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

TERMIN
1 października 2022 roku

MIEJSCE
Warszawa, ul. Myśliwiecka 9, Hotel Agrykola

ORGANIZATOR MERYTORYCZNY
Fundacja Moc Kobiet

BIURO ORGANIZACYJNE
Fundacja Moc Kobiet
i wydawnictwo Moc Media
ul. Mokra 2 lok. 51
03-562 Warszawa

DANE FUNDACJI MOC KOBIET

KRS 0000975169
NIP 5242941861
REGON 52220516900000