Spotkamy się na żywo w sobotę 1 października 2022 roku!

Po co i dla kogo

Często ograniczenia rodzą się w nas nieproszone. Spróbuj jednak otworzyć się na nowe możliwości. Przecież lepiej jest pracować, by żyć, niż tylko żyć, by pracować. Jeśli podejmowane działania ulepszają świat, pomagają innym, poczucie sprawczości staje się wręcz niebotyczne! 

Jak jednak przejść od słów do czynów? Prowadzenie biznesu wymaga wielu zdolności. Często to poczucie niepewności zaburza stabilność, szczęście, wewnętrzny spokój. Dziś chcemy Ci powiedzieć, że dobrostan jest możliwy do osiągnięcia. Wszystko przecież zaczyna się w głowie. 

 

Szanowni Państwo,

W Warszawie 1 października br. odbędzie się II Konferencja Szkoleniowa Fundacji Moc Kobiet pod hasłem „ODWAŻ SIĘ NA MOC!” skierowana do przedsiębiorczych kobiet. Przygotowaliśmy zarówno indywidualne pakiety uczestnictwa, jak i dla Partnerów Fundacji Moc Kobiet czy Wystawców.

W trakcie Konferencji odbędą się wykłady szkoleniowe z ćwiczeniami dla Uczestników dotyczące: 

• planowania i kontroli finansów osobistych, 

• budowania modelu biznesu i strategii konkurencji, 

• dopasowania wizerunku do segmentu cenowego i budowania ofert, 

• biznesu odpowiedzialnego społecznie i idei slow na przykładzie branży modowej,

• psychologii piękna oraz psychodietetyki i stylu.

Wszystkie zagadnienia, które pojawią się podczas konferencji (mamy jeszcze wolne miejsca w sesjach satelitarnych), zostaną zebrane w książce pokonferencyjnej. Dystrybucją publikacji zajmie się wydawnictwo Moc Media.

Każdy Partner Fundacji Moc Kobiet jest jednocześnie sponsorem biletów dla beneficjentek Fundacji Moc Kobiet, którym dochód uniemożliwia uczestnictwo w konferencji.

Podczas konferencji zapewniamy także przestrzeń wystawienniczą. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt: kontakt@mockobiet.eu.

Po konferencji organizujemy uroczystą kolację w Wódka Gessler na Widelcu i serdecznie zapraszamy Państwa do Partnerstwa także przy tej części programu.

Dochód z konferencji w całości przeznaczono na realizację programu rozwojowego dla kobiet “Widzialne”.

Z wyrazami szacunku

Sylwia Chrabałowska, Ph.D. Candidate

Prezeska Fundacji Moc Kobiet i CEO Moc Media

 

Agenda

10:00 – 10:30: CZAS NA ZAREJESTROWANIE OBECNOŚCI UCZESTNIKÓW 🙂

10:30: PUNKTUALNY START!

10:30 – 11:00: Inauguracja

Sylwia Chrabałowska, Ph.D. Candidate, odpowie na pytanie “MOCARNA KOBIETA – CO TO DZISIAJ ZNACZY?”. Wprowadzi Uczestników Konferencji w kwestie organizacyjne oraz networking.

11:00 – 12:00: OSOBISTY KOMPAS FINANSOWY

Magdalena Kulczycka pokaże, jak dobrze opracować plan, aby stworzyć kompas finansowy, który będzie działał zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

12:00 – 13:00: MODEL BIZNESU W SZEŚCIU KROKACH

Sylwia Chrabałowska, Ph.D. Candidate, zaprezentuje autorską metodę 6 kroków dojścia do modelu biznesu dla przedsiębiorców oraz pokaże sprawdzone sposoby na analizę konkurencji i strategię budowania przewagi konkurencyjnej.

13:00 – 14:30: Częstujemy lunchowo zapraszamy na Spotkania z Gośćmi 🙂

13:00 13:15: Spotkanie w trakcie ustaleń 

13:15 – 13:45: Spotkanie z Gościnią Specjalną – Agnieszką Włodarczyk, której marka TERRANUM obchodzi w tym roku 10 urodziny. Agnieszka będzie mówić o “drugim życiu kobiety”, o „zaczynających od nowa…”, inspirując, by ten kolejny początek był pełny mocy i otwarty na realizację marzeń. Na spełnienie jest zawsze czas idealny!

13:45 – 14:00: Spotkanie w trakcie ustaleń 

14:00 – 14:15: Spotkanie z Gościnią Specjalną – Katarzyną Machałowską, wykładowczynią akademicką, trenerką w zakresie przedsiębiorczości i prawa pracy, opiekunką merytoryczną kierunku Kadry i Płace studiów podyplomowych WSB w Warszawie, która opowie, jak godzić życie zawodowe z rodzinnym w świetle obowiązującego prawa pracy.

14:15 – 14:30: Spotkanie z Gościem Specjalnym – Adamem Gesslerem, restauratorem, który zmienił swój model biznesu, gdy z powodu pandemii musiał zamknąć wszystkie lokale. Dziś znowu można gościć w Jego restauracjach, ale dzięki kryzysowi istnieją delikatesy Kuchnia Gessler Delikatesy oraz DELI2 z pysznymi daniami zamkniętymi w słoiki.

14:30 – 15:30: BIZNES DOBRZE OPAKOWANY

Anna Zakrzewska-Maciak, właścicielka agencji reklamowej i globalna projektantka opakowań, pomoże zrozumieć hasło „klient kupuje oczami” i pokaże, jak wizerunek wpływa na odbiór oferty, marki i ocenę produktów. Jak dopasować wizerunek do segmentu cenowego i zrozumieć, co leży u podstawy tworzenia ofert.

15:30 – 16:30: JAKOŚĆ NOSI SIĘ STYLOWO

Monika Szymor skupi uwagę na budowaniu odpowiedzialnego biznesu, planowania logistyki i produkcji zgodne z CSR, posługując się przykładem branży modowej i idei slow fashion. Odpowie, jak w biznesie radzić sobie z nadmierną konsumpcją i nadal wyglądać dobrze oraz mieć klientów.

16:30 – 17:00: Częstujemy kawowo i zapraszamy na Spotkania z Gośćmi 🙂

16:30 – 16:45: Spotkanie z Gościnią Specjalną – Iwoną Jędral, trenerką rozwoju osobowości, autorką programu dla kobiet Droga do Siebie oraz programu dla seniorów W Stronę Szczęścia, która opowie o mocy, jaka drzemie w każdym z nas. 

16:45 – 17:00: Spotkanie z Gościnią Specjalną – Renatą A. Godlewską, wykładowczynią akademicką, Mistrzynią Polski w makijażu profesjonalnym, finalistką Mistrzostw Świata w makijażu, która będąc jednocześnie psychologiem społecznym stworzyła psychologię piękna oraz została Osobowością Roku w konkursie BEAUTY FORUM Award Poland 2021.

17:00 – 18:00: STYLOWA STRATEGIA MARKI OSOBISTEJ

Małgorzata Nitka zdradzi metody, jak zacząć od nowa, jak pokazać się w nowym świetle, przemienić obecną wersję siebie i spełnić swoje marzenia, zaczynając na innym poziomie mentalnym.

18:00 – 18:30: Loteria wizytówkowa i pożegnanie Uczestników Konferencji. Możliwość bezpłatnego przekazania prezentów dla Uczestników na loterię.

🙂 Po wydarzeniu o godz. 19:00 organizujemy uroczystą kolację w restauracji Wódka na widelcu. Gessler na pl. Trzech Krzyży w Warszawie. Restauracja znajduje się w oddaleniu 20 minut spaceru od miejsca, w którym będzie odbywać się konferencja. Możliwy jest również dojazd miejskimi środkami lokomocji lub taksówką. (Liczba miejsc na kolacji ograniczona do 30 biletów VIP).

Pakiety dla uczestników indywidualnych
II Konferencji Szkoleniowej Fundacji Moc Kobiet

Pakiet BASIC

̶ ̶1̶9̶9̶ ̶   183

UDZIAŁ W KONFERENCJI

materiały SZKOLENIOWE

POCZĘSTUNEK KAWOWY

POCZĘSTUNEK LUNCHOWY

fotorelacja

Pakiet vip

̶ ̶3̶9̶9̶ ̶   367

UDZIAŁ W KONFERENCJI

materiały SZKOLENIOWE

POCZĘSTUNEK KAWOWY

POCZĘSTUNEK LUNCHOWY

fotorelacja

DODATKOWE MATERIAŁY SZKOLENIOWE WYKRACZAJĄCE POZA PROGRAM KONFERENCJI:

 • „Planowanie strategiczne”
 • „Analiza konkurencji”
 • „SOCIALMEDIA małej firmy z szablonami”
 • „Wizerunek w biznesie”

Uroczysta Kolacja w restauracji “Wódka na widelcu. Gessler” przy placu trzech krzyży w warszawie

Pakiet premium

̶ ̶2̶4̶9̶ ̶   229

UDZIAŁ W KONFERENCJI

materiały SZKOLENIOWE

POCZĘSTUNEK KAWOWY

POCZĘSTUNEK LUNCHOWY

fotorelacja

doDATKOWE materiałY szkoleniowE WYKRACZAJĄCE POZA PROGRAM KONFERENCJI:

 • „Planowanie strategiczne”
 • „Analiza konkurencji”
 • „socialmedia małej firmy z szablonami”
 • „Wizerunek w biznesie”

SPONSORZY / PARTNERZY / WYSTAWCY / WOLONTARIUSZE

Wszystkie osoby zainteresowane Pakietami Partnerów lub Pakietami Wystawców, lub jakąkolwiek formą współpracy i wsparcia działań Fundacji Moc Kobiet uprzejmie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego pod adresem: kontakt@mockobiet.eu

Goście specjalni

(kolejność alfabetyczna)

Adam Gessler

Restaurator. Kontynuator najlepszych przedwojennych tradycji. Zawsze w muszce, mistrz ceremonii. Stworzył legendarnego Krokodyla na Starym Mieście i Stajnię Chojnów pod Warszawą. Prowadził m.in. restaurację “U Kucharzy” (wyróżnienie Przewodnika Michelin w 2009), bistro a la Fourchette “Przekąski-Zakąski”, krakowską restaurację “Gessler we Francuskim”, a w Londynie restaurację z polską kuchnią “Gessler at Daquise”. Gospodarz kulinarnego programu w TVP1 “Wściekłe gary”. Obecnie zaprasza do "Wódki na widelcu. Gessler" na placu Trzech Krzyży w Warszawie.

Renata A. Godlewska [@psycholog.piekna]

Wykładowczyni akademicka, psycholog społeczny. Dyplomowany Mistrz Wizażu. Mistrzyni Polski w makijażu profesjonalnym, finalistka Mistrzostw Świata w makijażu. Współtwórczyni magazynu dla wizażystów "MAKE-UP TRENDY". Prelegentka, beauty coach, autorka książki "Praktyczna kosmetologia krok po kroku. Makijaż medyczny". Laureatka konkursu BEAUTY FORUM Award Poland 2021 w kategorii Osobowość roku - MAKE-UP EXPERT.

Iwona Jędral

Terapeutka, trenerka rozwoju osobowości, autorka programu dla kobiet "Droga do Siebie" oraz programu dla Seniorów "W stronę szczęścia". Towarzyszę osobom, które pragną wziąć odpowiedzialność za swój los, aktywnie uczestnicząc w procesie własnej zmiany. Przeprowadza przez procesy wychodzenia ze starych schematów, otwierania sią na rzeczywistość, poznawania własnych emocji i radzenia sobie z nimi. Pokazuje, że jeśli damy sobie szansę, podejmiemy wyzwanie i stopniowo krok po kroku będziemy pracować nad sobą, dotrzemy do wnętrza, uleczymy rany, a wówczas jesteśmy w stanie żyć w radości i równowadze.

Katarzyna Machałowska

Doświadczona trenerka wykorzystująca nowoczesne techniki uczenia w podnoszeniu wiedzy, kompetencji i umiejętności uczestników szkoleń. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach dotyczących przedsiębiorczości i prawa pracy. Jest wykładowcą akademickim i opiekunem merytorycznym kierunku Kadry i Płace na studiach podyplomowych realizowanych przez Wyższą Szkołę Bankową w Warszawie. Katarzyna Machałowska stworzyła „Akademię W-U-K” i od blisko 15 lat wspiera w niej przedsiębiorców i pracowników w rozwoju zawodowym. Katarzyna jest współautorką licznych publikacji z zakresu prawa pracy. Członkiem i ekspertem merytorycznym w Komisji Oceny Wniosków z programów finansowanych z funduszy europejskich. Laureatka I miejsca w plebiscycie „Lokalnie Lojalni” w kategorii „Szkolenia i doradztwo” oraz laureatka I miejsca w plebiscycie „Kobieca Twarz Kujaw i Pomorza” w kategorii „Matki”.

Agnieszka Włodarczyk

Licencjonowany pośrednik obrotu nieruchomościami. Pomaga sprzedać, wynająć nieruchomości. Prowadzi własne biuro nieruchomości TERRANUM, dbając, by każda osoba w jej zespole mogła realizować swoje pasje, uczyć i rozwijać umiejętności oraz jednocześnie zarabiać. W codziennej pracy wykorzystuje nowoczesne technologie, by skutecznie działać i realizować zlecenia sprzedaży i najmu nieruchomości.

kolorystyka

...

Notatka o Gościu w redakcji...

Trenerki prowadzące warsztaty szkoleniowe 1.10.2022

(kolejność alfabetyczna)

Sylwia Chrabałowska, Ph.D. Candidate

Fundatorka i prezeska Fundacji Moc Kobiet. Ekspertka rynku wydawniczego, związana z mediami i wydawnictwami od 1998 r. Założycielka wydawnictwa Moc Media, wierząca w połączenie starych mediów z nowymi i biznesu z etyką. Doktorantka SGH. Mentorka w ramach projektów pro bono „Moc Kobiet” i „Program Mentoringowy SGH”. Członek Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, Polskiej Izby Książki. Autorka kursów zawodowych. Prowadzi konsultacje biznesowe i organizuje warsztaty o zróżnicowanej tematyce. Jest przekonana, że to myśli, stwarzają naszą przyszłość. Dlatego motywuje innych, by chcieli brać sprawy w swoje ręce. Wyróżniona Certyfikatem Działacza NGO.

Magda Kulczycka

Trener Edukacji Finansowej, Architekt Dobrej Zmiany z zamiłowaniem do prostych rozwiązań, pasjonatka rozwoju i ludzi. Z natury optymistka, wulkanem energii i twórczych pomysłów. Pomaga oswajać trudne tematy, burzyć stereotypy i budować finansowe bezpieczeństwo, a także pozytywne przekonania na temat pieniędzy. Uczy, jak układać się z finansami i podchodzić do nich na luzie, by wieść lepsze życie.

Małgorzata Nitka

Pierwsza w Polsce psychodietetyczka, która jest jednocześnie Style Coachem™ (osobistą stylistką i trenerem rozwoju osobistego w jednym). Pomaga kobietom stać się nową, niepowtarzalną wersją siebie nie tylko poprzez poprawę wyglądu, ale przede wszystkim poprzez transformację wewnętrzną, przełamywanie ograniczającego myślenia i odzyskanie równowagi energetycznej na poziomie ciała, umysłu i duszy.

Monika Szymor

Przewodnicząca Rady Fundacji Moc Kobiet.
Łodzianka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i Uniwersytetu Łódzkiego. Projektantka mody, założycielka marki odzieżowej SheMore. Od lat promuje ideę slow fashion. Publikuje na temat zrównoważonego rozwoju oraz odpowiedzialnych wyborów konsumenckich. Wspiera kobiety w kształtowaniu własnego wizerunku i stylu. Od dziecka zakochana w książkach. Autorka poradnika eksperckiego pt. "Slow fashion"

Anna Zakrzewska-Maciak

Ania pełni funkcję Dyrektora Artystycznego (Art Director) w ZAK Studio. Sprawuje nadzór nad kreatywną i merytoryczną realizacją projektów, jak również odpowiada za budowanie współpracy z drukarniami. Z wykształcenia jest psychologiem i fotografem. Aktywnie występuje jako prelegentka na wydarzeniach branżowych, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie roli kreacji graficznych w budowaniu przewagi konkurencyjnej firm.

O programie rozwojowym Fundacji Moc Kobiet

Program "Widzialne"

To budujący i wzmacniający równą godność płci program, zwiększający szanse kobiet na rynku pracy.
Praca zawodowa umożliwia podejmowanie aktywności w różnych obszarach życia. Jej brak utrudnia albo uniemożliwia pełne uczestnictwo w życiu społecznym, ogranicza nawiązywanie kontaktów, prezentację swoich kwalifikacji i dokonań. Działania podejmowane w ramach programu „Widzialne” mają na celu przywrócenie kobietom pewności siebie, by we własnych oczach stały się widzialne. Program dostarcza wiedzy o współczesnych narzędziach i pomaga w nabywaniu kompetencji, dzięki którym Beneficjentki same zaczynają budować i wzmacniać równą godność płci oraz zwiększać swoje szanse na rynku pracy.

"Rewolucja" Magdaleny Bukowiec

W ubiegłym roku Fundacja Moc Kobiet przy wsparciu wydawnictwa Moc Media rozpoczęła działania na rzecz realizacji Programu "Widzialne". Dochód wydawnictwa Moc Media ze sprzedaży tomiku poezji Magdaleny Bukowiec pt. "Rewolucja" został w całości przeznaczony na "Widzialne".

Termin konferencji szkoleniowej

1 października 2022 spotkamy się na żywo!

(1.10.2022 w godzinach 10:00-18:30)

Miejsce, w którym odbędzie się konferencja szkoleniowa

„Agrykola” posiada pokoje w standardzie hotelowym i równocześnie jest schroniskiem I kategorii. Mieści się przy ul. Myśliwieckiej 9 w Warszawie. 

Ośrodek zapewnia noclegi gościom indywidualnym i grupowym. Ponadto część pokoi jest przystosowana dla osób z niepełnosprawnościami. “Agrykola” dysponuje również salami konferencyjnymi oraz centrum odnowy biologicznej. W najbliższym otoczeniu “Agrykoli” znajdują się takie obiekty, jak: Łazienki Królewskie, Zamek Ujazdowski, Park Agrykola, Park Ujazdowski, stadion Legii Warszawa z muzeum Legii, Radio Trójka.

“Agrykola” oferuje noclegi w cenie od 50 zł do 220 zł w zależności przysługujących zniżek dla studentów i nauczycieli oraz w zależności od wybranego standardu pokoju. W celu rezerwacji prosimy o indywidualny kontakt z “Agrykolą” na podany adres mailowy: recepcja@wcsmagrykola.pl.

Pakiety dla uczestników indywidualnych
II Konferencji Szkoleniowej Fundacji Moc Kobiet

Pakiet BASIC

̶ ̶1̶9̶9̶ ̶   183

UDZIAŁ W KONFERENCJI

materiały SZKOLENIOWE

POCZĘSTUNEK KAWOWY

POCZĘSTUNEK LUNCHOWY

fotorelacja

Pakiet vip

̶ ̶3̶9̶9̶ ̶   367

UDZIAŁ W KONFERENCJI

materiały SZKOLENIOWE

POCZĘSTUNEK KAWOWY

POCZĘSTUNEK LUNCHOWY

fotorelacja

DODATKOWE MATERIAŁY SZKOLENIOWE WYKRACZAJĄCE POZA PROGRAM KONFERENCJI:

 • „Planowanie strategiczne”
 • „Analiza konkurencji”
 • „SOCIALMEDIA małej firmy z szablonami”
 • „Wizerunek w biznesie”

Uroczysta Kolacja w restauracji “Wódka na widelcu. Gessler” przy placu trzech krzyży w warszawie

Pakiet premium

̶ ̶2̶4̶9̶ ̶   229

UDZIAŁ W KONFERENCJI

materiały SZKOLENIOWE

POCZĘSTUNEK KAWOWY

POCZĘSTUNEK LUNCHOWY

fotorelacja

doDATKOWE materiałY szkoleniowE WYKRACZAJĄCE POZA PROGRAM KONFERENCJI:

 • „Planowanie strategiczne”
 • „Analiza konkurencji”
 • „socialmedia małej firmy z szablonami”
 • „Wizerunek w biznesie”

SPONSORZY / PARTNERZY / WYSTAWCY / WOLONTARIUSZE

Wszystkie osoby zainteresowane Pakietami Partnerów lub Pakietami Wystawców, lub jakąkolwiek formą współpracy i wsparcia działań Fundacji Moc Kobiet uprzejmie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego pod adresem: kontakt@mockobiet.eu

TERMIN
1 października 2022 roku

MIEJSCE
Warszawa, ul. Myśliwiecka 9, Hotel Agrykola

ORGANIZATOR MERYTORYCZNY
Fundacja Moc Kobiet

BIURO ORGANIZACYJNE
Fundacja Moc Kobiet
i wydawnictwo Moc Media
ul. Mokra 2 lok. 51
03-562 Warszawa

DANE FUNDACJI MOC KOBIET

KRS 0000975169
NIP 5242941861
REGON 52220516900000