Pamiętasz mój wpis o programie online z szablonami z darmową grafiką?

Tak chodzi o Canva.com :-D. Od dziś możesz zmienić w swoich ustawieniach język angielski na język polski. Choć tłumaczenia jeszcze miejscami są z błędami, to dla wielu osób praca w Canva stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza :-).

[UWAGA! Aktualizacja z 2018 => jest już polskojęzyczna część serwisu Canva! 🙂 https://www.canva.com/pl_pl/, zatem jeśli dopiero zakładasz konto, zacznij tam. Jeśli masz natomiast konto dużo starsze, możesz zmienić ustawienia języka swoim panelu wg poniższej instrukcji.]

Krok 1. Zaloguj się do Canva.com i kliknij w mały trójkąt na górze strony.

canva po polsku

Krok 2. Otwórz prostokąt, w którym jest wejście w ustawienia konta.

canva po polsku

Krok 3. Zostaniesz przeniesiony do nowego widoku okna, gdzie musisz znaleźć pole z językiem. Wybierz język polski i zapisz ustawienia. Po przeładowaniu strony będziesz mieć swoją Canvę po polsku :D.

canva po polsku

Życzę Ci udanego tygodnia pracy!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ROZGOŚĆ SIĘ - SĄ TU TEŻ INNE ARTYKUŁY:  Lista 15! Narzędzia dla biznesu
Sylwia Chrabałowska

Sylwia Chrabałowska

Mam na imię Sylwia i jestem Kobietą Mocy, która od 20 lat motywuje innych, by chcieli brać sprawy w swoje ręce. Moją misją jest sprawienie, byś uwierzyła, że masz moc sprostać wyzwaniom, które stawia przed Tobą życie i że jesteś w stanie realizować własne marzenia, godząc obowiązki rodzinne z zawodowymi. Co najważniejsze - pragnę, by każda kobieta była szczęśliwa, bez względu, jaką drogę wybiera. Ważne, byś i Ty ją znalazła :-).