Życie potrafi być skąpe… => motywujący cytat Coelho

W tym tygodniu na fanpage Mocy Kobiet rozmawialiśmy o tym, jak życie potrafi być skąpe, ale i jak nagle może się zmienić o 180°. Temat tak wartościowy, że aż żal, by spadł w otchłań Facebooka. Postanowiłam zatem uratować go przed zapomnieniem. Jeśli czytasz akurat tę kartę wśród innych artykułów na MK, może właśnie tego Ci teraz potrzeba? 🙂

Raz na wozie, raz pod wozem

Zgadza się, choć czasem to “pod wozem” trwa aż “7 chudych lat”… Jednak w pewnym momencie, gdy absolutnie robisz wszystko, by w końcu spadł deszcz na Twoją pustynię, wiesz, że ten czas się skończy. Wiesz, że nadchodzą lepsze dni.

Są one już tuż, tuż. Musisz tylko wytrzymać jeszcze ten ostatni zakręt. Musisz jeszcze dać radę na tej ostatniej prostej.

Chociażby statystycznie rzecz ujmując, niemożliwym jest, by tyle lat droga układała się pod górkę. Prawda? Życie to sinusoida… Po tych symbolicznych 7 chudych latach wierzysz wręcz, że nadejdą tłuste.

Życie potrafi być skąpe, ale złoto jest dla zuchwałych 😉

I nadchodzą. Masz to! Jeśli nie było fuszerki, jeśli nie odpuszczałeś, będzie jak w tym poniższym cytacie. Tylko wytrwaj w dążeniu do celu.

“Życie potrafi być skąpe: mijają dni, tygodnie, miesiące, lata i nic się nie wydarza. A potem uchylamy jakieś drzwi i nagle przez szczelinę wdziera się istna lawina. W jednej chwili nie mamy nic, a już w następnej aż tyle, że trudno sobie z tym poradzić.”

Paulo Coelho

Jeden warunek dojścia do życia w obfitości

Nie rezygnuj ze swoich planów, marzeń i działaj. Nie rezygnuj, nie poddawaj się – choćby nie wiem co!

Społeczność Przedsiębiorczych Ludzi (MocKobiet)

  • Aby poradzić sobie z tym, co masz do zrobienia
  • Gdy czasem brakuje w Twoim otoczeniu osób do kreatywnej burzy mózgów
  • Gdy chcesz o coś zapytać i nie masz kogo

dołącz do naszej zamkniętej grupy na FB => Społeczność Przedsiębiorczych Ludzi (MocKobiet) http://bit.ly/DOŁĄCZdoGrupyMocKobiet-motywuje-nas-wspolpraca

ROZGOŚĆ SIĘ - SĄ TU TEŻ INNE ARTYKUŁY:  Technika POMODORO, muzyka i bieg przez płotki - czyli jak poradzić sobie z wieloma zadaniami w jednym czasie?

Zapraszamy 🙂 

Poniżej grafika z cytatem Paulo Coelho. Jeśli Ci się podoba, wystarczy, że w nią klikniesz, wówczas otworzy się w dodatkowym oknie jako plik multimedialny, gdzie będziesz mógł ją zapisać na swoim komputerze czy telefonie w rozdzielczości 940×788 px.

Życie potrafi być skąpe: mijają dni, tygodnie, miesiące, lata i nic się nie wydarza. A potem uchylamy jakieś drzwi i nagle przez szczelinę wdziera się istna lawina. W jednej chwili nie mamy nic, a już w następnej aż tyle, że trudno sobie z tym poradzić cytat Paulo Coelho